Нещодавний вміст від Melolegek

  1. M

    Мисливські ножі Bohler к340

    Тут більше питання до майстра, т.я. руків'я наборне, має бути довгий хвостовик у клинка, на крайній випадок його продовжують за рахунок
  2. M

    Мисливські ножі Bohler к340

    Тут явний брак виробництва! Занадто короткий хвостовик у клинка, він має бути майже на всю довжину руків'я, або майже рівний довжині леза Майстер вирішив його вкоротити, щоб легше було монтаж робити, або економія матеріалу при виготовленні клинка з полоси, тобто було достатньо для двох...
  3. M

    Продам Browning Auto-5, 12х65, 1906 р.

    Продам Browning Auto-5, 1906 р. випуску. Калібр 12х65, ствол 71 см. В стволі присутні раковини. У зв’язку з доволі похилим віком фактичний настріл невідомий, але думаю, що багато. Рідне ложе та цевйо замінено на горіх від майстра з Бердянська. Т. я. рідне цевйо часто лопається в місці...
  4. M

    Тихе полювання

    Трішки прогулялися лісом На вечерю були грибочки у сметані
  5. M

    Тихе полювання

    Це ж де така краса?
  6. M

    Тихе полювання

    Трішки прогулянки по лісу
  7. M

    Продам Іж-26, 12к

    Нова ціна 9000грн
  8. M

    Охота на фазана.

    Я зрозумів, що Ви гарно знаєтеся на соцмережах, в.ч. "братської" держави! А по суті питання можете щось сказати?
  9. M

    Охота на фазана.

    Можливо не в цю тему, (прошу адміністратора перенести) Підкажіть будь-ласка де в Київській області можна сходити на полювання по фазану? Гугл не дає інформації
  10. M

    Тихе полювання

    Прогулялися по лісу Трішки назбирали
  11. M

    Тихе полювання

    Трішки сьогодні назбирали
  12. M

    Тихе полювання

    Поїхали на Закарпаття у відпустку і трішки назбирали молодих маслюків Білих поки що не бачив
  13. M

    Виготовлення ножів на замовлення

    Доброго дня Чи можливо виготовлення ножа з ручкою зі стабу шишки?
  14. M

    Продам Іж-26, 12к

    Нова ціна 9900. Початок сезону полювання вже скоро.
  15. M

    Продам Іж-26, 12к

    Продам Іж-26 Причина продажу - лежить без діла (дісталася у спадок від родича мисливця) Зброя в придатному для експлуатації стані, шат та пошкодження по залізу відсутні. Дерево з потертостями, місцевими вмятинами, але без тріщин. До рушниці чохол з штучної шкіри. Основні характеристики: Рік...
Зверху