Нещодавний вміст від markiv-bogdan

  1. M

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Теке саме і у мене. Дані ввів ,а зброї не бачить
  2. M

    День Державності України!!!!

    З святом друзі! З святом дорога Україно! СЛАВА УКРАЇНІ !
  3. M

    Привітання для Яковлева

    Вітаю! І приєднуюсь до привітань! Здоров"я,добра і достатку!
  4. M

    Чистка та догляд за зброєю 12 кал

    Доброго здоров"я, всім! Я,особисто, внутрішню частину стволів в соєму ІЖ змащую мастилом і закриваю стволи з двох боків корками . Так роблю вже 17 років. Ніби добре.
  5. M

    Продовжино строк дії дозволів.

    Це вже забаганки дозвільника.
  6. M

    Продовжино строк дії дозволів.

    Якщо ви хочете придбати другу одиницю зброї,то вам не потрібно ніяких сертифікатів нарко\психо ,а пишете заяву в дозвільну ,проплачуєте за дозвіл на придбання "зеленка" і вам на основі діючого дозволу ,(який діє три роки),видають "зеленку". Після придбання другої одиниці зброї вам її вписують у...
  7. M

    Обміняю гільзи 12кал.

    Всім доброго здоров"я! Обміняю гілюзи 12 кал. в кількості 550+ шт на 3 кг. дробу 5-00. Пишіть, пропонуйте, дзвоніть. 0984373233. З повагою ,Богдан!
  8. M

    Питання щодо продовження дозволу на гладкоствольну зброю.

    Я свій дозвіл продовжував у жовтні. Була розмова з дозвільником ,який сказав,що хочете продовжуйте зараз на три роки ,а хочете чекайте на закінчення воєнного стану. Вирішив ,таки продовжити. Процедура продовження дозволу не змінилася.
  9. M

    Продовжино строк дії дозволів.

    Тільки,що говорив з дозвільною. Є два варіанти продовження дозволу. Можна дотримуватися наказу ,що діє на час воєнного стану,а можна продовжувати по процедурі на три роки :мед.довідка, страхівка,всі проплати і т.д і т.п.
  10. M

    Ящик для снаряги

    Розмір ящика,будь ласка.
  11. M

    Продам ліхтарики.

    Ліхтарики продані. Тема закрита. Дякую покупцеві.
  12. M

    Продам ліхтарики.

    Дивіться у приват.
  13. M

    Продам ліхтарики.

    Резерв на BL-X71-P50 підтверджую.
  14. M

    Продам ліхтарики.

    1.Продам ліхтарик BL-B71-P50. Ліхтарик новий в експлутації не був. Ціна 320 грн. 2. Ліхтарик BL-X71-P50 . Ліхтарик новий в експлуатації не був. Ціна 320 грн. Пересил на покупцеві. тел. 0984373233. Всі питання які цікавлять по телефону.
  15. M

    поршні.

    Можуть бути від компресора.
Зверху