Нещодавний вміст від LECSR

  1. L

    охота с гончими

  2. L

    Вопросы по законодательству. Права и обязанности охотников

    Яковлев В.А. писал: При цьому визначають точний опис ділянки, межі, площу, встановлюють письмово певні обмеження. Я ВИБАЧАЮСЬ ЗА НЕТОЧНІСТЬ У ЗАПИТАННІ, та чи може така ділянка бути незмінною саме на цій території районної ради УТМР, ЧИ Є МАКСИМАЛЬНИЙ СТРОК ВИВЕДЕННЯ ТЕРИТОРІЇ УГІДЬ ВІД...
  3. L

    Вопросы по законодательству. Права и обязанности охотников

    Шановний Яковлев В.А., можливо я неуважний і ця тема заторкувалася, але підскажіть, який час в одному районі можна незмінювати так звані "зелені зони". У нас випадок, що землі більше 5 років знаходяться під відновленням, І ЗОВСІМ ВИПАДКОВІСІНЬКО землі взяті в оренду заможним ДЯДЬОЮ...ненашої...
  4. L

    Нове життя старої гільзи

    Доброго часу доби шановні форумчани. Дощовим травневим вечором вирішив підготувати сотню-другу гільз до відкриття по перу... На відкриття хочеться бути підготовленим, тай наступні тиждень-другий впевнено себе почуваєш з готовим боєкомплектом. Суть не в тому. Хто користується самозарядними...
  5. L

    НЕМАЄ КУЛІ ! А ПОТРІБНА...

    Яковлев В.А. писал: Да, способ старый. Доброго часу доби, давно не входив на сайт... Шановні форумчани, дарма Ви мене вже вписали в підвид "БРАКОШІВ", я просто чув про такий спосіб, перевірив його, та поділився враженнями. Є просто можливість без шкоди постріляти в стальні 3-х мм. листи, це...
  6. L

    НЕМАЄ КУЛІ ! А ПОТРІБНА...

    На Виш розгляд, Шановні форумчани, спроба використати звичайний патрон як кулю... Рушниця ІЖ58,16к. Дальність близько 30метрів. На гільзах зроблені надрізи повздовж крайнього пижа. 1й постріл куля Полєва, мішень вражена... 2,3-дріб №5, фабричний та самокат-відстріляно з п/чока відхилення...
  7. L

    Владельцы "курковок", Ваше слово.

    Да-да, кинув БМ-ку на продаж, а тепер і тішусь, що нікого не зацікавила...Напевне це доля, і як кажуть -друга не варто продавати. ПОГЕПАЄМ ЩЕ ЛАТУННИМИ ПАТРОНАМИ РАДЯНИМИ ДИМЯЧКОМ....Дуже мені це подобається
  8. L

    Дайте совет по устранению люфта.

    УВ.alter74, якщо можна, фотки результату проробленої роботи, дужецікаво, моя БМ-ка на продажу нікого не зацікавила, хочу попрацювати над нею та залишити для себе на качиню охоту. Надіюсь на фотки... Думаю цікаво буде багатьом
  9. L

    ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

    Дякую Арго, гравіровка ИЖ-58М, 16к, напевне через приклад, но перше враження при зустрічі з чією рушницею, що вона іграшкова. Але так лягла у руку. що я "Закохався".
  10. L

    ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

    Привіт усім. Дуже класна тема, хочу теж приняти участь і заодно запитатти... 1. Підкажіть, чи це фабричний приклад? 2. Чи правильно я визначив по таблиці, що рік виготовлення 1970? Про даний зразок дуже позитивні відклики, дуже практична та результативна стрільба по нерухомим цілям. УСІМ -...
  11. L

    ЯГД ШУКАЄ ГОСПОДАРЯ

    Хозяин нашёлся
  12. L

    ЯГД ШУКАЄ ГОСПОДАРЯ

    Шановні форумчани, хто професійно займається Ягдами підкажіть це чиста порода чи ні, чи видно це з фото. Бо до мене звертаються, а я незнаю що відповісти...
  13. L

    ЯГД ШУКАЄ ГОСПОДАРЯ

    На фото бачите ДЖЕКА (я вже його так називаю), Зовні видно, що пес робочий, займаючись з гончою помітив, що малий йде по сліду з голосом. Брав на нори, працював хв 40, після першого виходу забрав. Більше не пускав. Лікувати дозволяє безперешкодно, уколи терпить. Інформацію залишав в обласному...
  14. L

    Продам ТОЗ-БМ 16к

    Дарма Ви так про "СТАРЕНЬКУ", ВАДИ-громко сказано, ця рушничка втре носа нинішньому ізобілію ружий. Кому цікаво фото стволів-можна зробити, але як показує Ci4kar, дякую йому, Ви непобачите.
  15. L

    Продам ТОЗ-БМ 16к

    Як кажуть все на картинці. Хіба завод може помилитись?, історію цієї рушниці не розповім так як купи в сина, батько якого її мав для самооборони.
Зверху