Нещодавний вміст від Janiwca

  1. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    В нас став знаходиця десь 1,5-2,0 кл від початку джерела. Цей став ще в 16 ст. був но не великий, а зараз страшно дивитися на нього сумно дивитися. Хочиця вратувати щось в цій країні
  2. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Якщо все добре буде я все на Ютюб все скину, як і що зробили
  3. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Ми ніколи не забороняли ловити рибу, був став і для всіх, є щука, карась, окунь, розвівся линок, а сталась така ситуація сильно потрібно зробити до зими, пропаде водоймище і риба ( карась то останиця). Навітьякщо хтось не допоможе самі як не як будем ратувати. Можу якщо потрібно скину фото...
  4. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Вони дорогу в Теофіполі неможуть зробити, а там проїхати як через катлавани. А ви говорите вибити, одного разу сталося, коли цей самий став зробли наші батьки і їхні друзі за їхні власний рахунок, а хтось отримав премію. Такого більше не повтроця, буде робитись став і попробуєм підключити...
  5. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Факт той що про нас ніхто не хвилюєця, но буде факт коли ми відновимо то зразу знайдеця той хто буде отримувати премію в честь відновлення екосистеми
  6. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Розумієте така ситуація сталася, що коли рибу ловити і відпочивати їдуть зі всьої області, а коли помогти то зразу ноги в руки і не при справах
  7. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Можна фінансово, можу завести, показати що сталося. Громада буде но не велика кількість і то хто в цьому інтересуєця. Бо остальним без різниці чи став є чи його нема
  8. J

    Допоможіть вратувати водоймище

    Всім доброго дня! Сталася така ситуація що в Хмельницькій області Теофіпольському районі село Новоіванівка пропадає став, який знаходиця річці Случ. Потрібно построїти нову дамбу, стара дала прорив і вода впала на 1,5 метра. Потрібна допомога, щоб відновити став і щоб риба не загинула в зимову...
Зверху