Igor_pol остання активність

  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Я попросив цю інформацію у ярого противника.... Наскільки мені відомо - з легальної зареєстрованої зброї - меньше 1%...
  • Igor_pol
    Igor_pol reacted to Altay1972's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Так він, якщо і буде заважати, то тільки мені під пахою ;)... Це з одного боку, а з другого протягавши його з неділю, натерши мозоль...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Я хочу щоб у мене був ЗАКОННИЙ ВИБІР.... А під чим його носити і коли я вирішу сам..... І щось я не чув щоб із ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Вашим близьким, дітям, онукам, сусідам велике горе від того що у вас є зброя?
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Продам Іж 27.
    Фото лоба колодки, вага, звуження, довжина стволів, у попередній темі вас про це питали....
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Я задав вам ситуаційне питання... А ви так і не вилізли зі своєї мушлі..... якщо судите всіх по собі, тоді да, світ далі вашого паркану...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Зробіть адекватний закон.... Адекватну процедуру і все... А далі я вже сам буду вирішувати потрібен мені дробовик, нарізняк чи...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    А на який розсуд у вас зброя? Чи якщо до вас у домівку будуть дертися якісь ушльопки, ви скажете хлопці - я викликав поліцію, вона через...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    15 жовтня 2015 року в американському штаті Мен було прийнято закон, відповідно до якого більше не потрібен дозвіл на носіння...
  • Igor_pol
    Igor_pol reacted to Altay1972's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Так у тому й річ, гарний чи поганий, але є Закон... у нас нема ніякого, живемо за внутрішньою інструкцією МВС, нонсенс... так давайте...
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі ИЖ 54 глазами владельца.
    Так розкажіть, поділіться досвідом у чому різниця, що є в штучнику чого нема в рядовому. Буде дуже пізнавально
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі ИЖ 54 глазами владельца.
    А що ви думаєте з цього приводу?
  • Igor_pol
    Стріляти наважкою 50гр - таке собі задоволення. Тут 36 іноді лягається))
  • Igor_pol
    Igor_pol відповів(ла) в темі Закон про зброю.
  • Igor_pol
    Igor_pol reacted to VS1975's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Не понесуть. Люди вже бачили " турботу держави " про свій народ на початку повномасштабного вторгнення. Бачили Бучу, Ірпінь, Ізюм і...
Зверху