Нещодавний вміст від HUNTERok

  1. HUNTERok

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Хотілося б почути, хто що думає про результати виборів!?
  2. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    Слід, залишений козулею, складається з зімкнутих відбитків передніх пальців. Довжина відбитка копита дорослої самки до 5 см, а ширина до 3 см. Задні пальці залишають слід позаду від передніх. Якщо вона швидко біжить по слизькому грунту, копита її розсуваються. Її крок по довжині становить...
  3. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    з задоволенням!
  4. HUNTERok

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Не в образу. Але всі зацікавленні працювати і робити щось для товариства, тільки в передвиборчій програмі, а коли "дориваються до корита", то прокидається зацікавленість набити собі карман. Такий наш менталітет!!!;)
  5. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    А це слід кабана! Порівняйте та зробіть висновки для себе!
  6. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    Ось, для прикладу! Слід косулі!
  7. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    Не згоден з Вами!!! Поскільки у кабана-маленькі бокові пальці розтавленні ширше, слід більш округлений. А косулі маленькі бокові пальці, розтавленні вужче, тобто, лінія великих і малих пальців на одному рівні по ширині, слід має подовгувасту форму.
  8. HUNTERok

    Што по Днепр.обл

    Косуля
  9. HUNTERok

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Можливо й таке, що дана інформація є так би мовити "чорним піаром" , щодо Обертинського О.
  10. HUNTERok

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Від знайомих мисливців чув! А щодо Обертинського О. , то є інформація, що їздить по ПМО і проводить агітацію, щодо своєї кандидатури! Наскільки це правда - я не знаю! Може є в когось більш достовірна інформація?
  11. HUNTERok

    Пульові патрони ТАХО

    Була можливість відстрілювати кулі ТОРНАДО. З 10 пострілів на відстанні 40м - показала досить хорошу кучність. Сила і різкість пострілу - відмінна. Мені сподобались.
  12. HUNTERok

    Ягдтер'єри

    Важко розлучатися з собакою, до якої привик.
  13. HUNTERok

    Ягдтер'єри

    Якщо його тримати в квартирі, то може йому і похер на оточення. Але щодо охоти - то я вважаю, що це "смертник". Жодного працюючого ягдтерьєра, я не бачив без подряпин і шрамів на морді.
  14. HUNTERok

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Згоден з Вами. За часів коли Матвієнко О. був єгерьом, браконьєрства на мою думку, було менше, стан "НИВИ", яку купили так би мовити, за наші кошти, був набагато кращий ніж теперішній. Було б добре почути від кандидатів їхню передвиборчу програму, і тоді вже можна робити якісь висновки, щодо...
Зверху