Нещодавний вміст від Hovarf

1. Hovarf

Сейф

Добрий день. Прошу відправити сейф "Новою поштою". Адресу та форму оплати надіслав Вам в особисті повідомлення. З пов.
  2. Hovarf

Сейф

Попрошу резерв на декілька днів.
  3. Hovarf

Сейф

Добрий день. Сейф ще в продажі?
  4. Hovarf

Рога косули

Роги дійсно трофейні і гарні. Прикро лише, що зіпсовані невмілими руками. Череп напевне бензопилою відрізали, або сокирою відрубували.
  5. Hovarf

Щодо полювання на борсука.

Ось бачите яке в нас відношення до офіційних запитів. Якщо вже керівнику підприємства, яке займається виготовленням матеріалів мисливського впорядкування Держлісагентство не надає відповіді на письмові звернення стосовно чисельності певного виду тварин, то що ж буде, кили таке звернення ( запит...
  6. Hovarf

Добрий вечір. Сергій Васильович, проінформуйте будь ласка про результати Ваших запитів в Держлісагенство та Міненергетики та захисту довкілля стосовно даного питання. Пройшло вже 2 місяці. Навіть враховуючи карантин, вони мали б надати Вам відповідь.
  7. Hovarf

Карта угідь Львівської області

Добрий вечір. То як з офіційним запитом. Вам надали відповідь. Ви обіцяли повідомити про результат.
  8. Hovarf

Сезон полювання 2020-2021 Львівська область!

Які членські внески? В Львівській області є декілька мисливських товариств. Що вас цікавить?
  9. Hovarf

Ціна бланку ліцензії

Я також так думаю. Але десь вартість цього податку по кожному окремому виду (від білки до оленя) мала б бути вказана.
  10. Hovarf

Ціна бланку ліцензії

Добрий день. Шановний Піротехнік, не можу зрозуміти Вашої чи то іронії чи то сарказму. Ви дали зсилку на наказ Міністерства аграрної політики і продовольства за 2011 рік "Про затвердження цін на ліцензії". Цей наказ я чудово знаю. Він встановив конкретні ціни на ліцензії по видах тварин. Але ж...
  11. Hovarf

Ціна бланку ліцензії

Всім добрий день. Може хтось підкаже, з чого формується ціна бланку ліцензій на ліцензійні види тварин. Або де можна знайти цю інформацію.
  12. Hovarf

Ну а як же тоді ст. 17 ЗУ. Там же чорним по білому написано - "Полювання на парнокопитних тварин, куницю лісову, бобра, ондатру, бабака, білку, віднесених до державного мисливського фонду, здійснюється відповідно до лімітів, які затверджуються на мисливський сезон центральним...
  13. Hovarf

WINCHESTER 1911 SL

Це що , напівавтомат чи одностволка?
  14. Hovarf

Це все одно можна віднести до облавного полювання. В даному випадку мисливці на номерах є. І не має значення якої форми стрілецька лінія. Нагінка в даному випадку - це один мисливець (або декілька) з собаками. Ви ж не будете стверджувати, що собаки самі підуть звіра шукати? От і маємо ОБЛАВНЕ...
  15. Hovarf

Не зовсім так. Ось Вам приклад. Це навчальний посібник, рекомендований для студентів вищих навчальних закладів, листом Міністерства освіти і науки України (Лист № 14/18.2 - 1645 від 13.07.2004). Авторський склад досить поважний.Терміну "лисиця" в ньому нема, а є "лис звичайний" (ст. 408).
Зверху