Нещодавний вміст від Garanter

  1. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    сильно нужен ?)
  2. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    закрив все ж таки зеленку мілкашкою чезет , навчусь тоді розберусь , все рівно в хазяйстві має право бути...
  3. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    козел,невеликий кабанчик
  4. Garanter

    Владельцы "курковок", Ваше слово.

    Упс недочитал)))))) думаю все тут хвалитесь тоже закину:) удалил))
  5. Garanter

    Приціл Leupold VX-3 3.5-10x40 Duplex

    запропоную за комплект 880$ є можливість бути в суботу в Тернополі
  6. Garanter

    релоадинг 16к Куплю УПС

    куплю все для зарядкип 16к з нуля ,так як мій лі лоад не пропустили на пошті з америки :)
  7. Garanter

    Продам УПС Alex888, полный комплект

    а какой калибр как понять?
  8. Garanter

    Порох NobelSPORT

    У Львові де найкраще купити всі прибамбаси для релоаду (порох і який,дріб і капсуль)на 16 калібр ,нехочу читати 260 сторінок) буду купляти закрутку так як лі лоад не пропустили з США в Україну:)
  9. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    Цього теж не зрозумів з чого було 50-100:)
  10. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    Було цікаво почитати ,дякую за таку обширну відповідь)))
  11. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    Все ж універсальнішого чим ружйо не придумали) бачу по ваших переконаннях для початку куплю собі хорошу мілкашку для забавки а там подивлюсь скільки разів я на копитних за цей сезон вийду , тай ружйо ніхто не забороняв
  12. Garanter

    Куплю нарізну 223-308 калібр Львів

    куплю зброю в бюджеті 10-20 тис ,за адекватну вартість , чекаю на ваші пропозиціі так як зеленка на підході
  13. Garanter

    Продам карабин howa model 1500 223 rem

    Мда цена что в магазине , хотя завтра пойду розузнаю а то ищу примерно то же
  14. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    Прислушаюсь , и в мой бюджет будет вариант поинтереснее в даном калибре чем в 308 , но если не ошибаюсь говорили что 223 дичь разрывает из за большой скорости или я чтото путаю .. пока ищу на форуме правда выбор не сильно велик или от цены новой малая разница , может знаете еше куда можно заглянуть
  15. Garanter

    Перша нарізна зброя ...

    Ну я говорил про некую универсальность, понятно что на охоту буду ходить но и пострелять по мишенях не против не сильно дорого, на охоту пока не научусь стрелять и с гладкой можно как сверху говорили , кстати вчера мосберга в магазине видел в 308 за 16 к неплохая цена наверное
Зверху