Нещодавний вміст від exceptional

  1. exceptional

    Дробь

    Здравствуйте. Интересует #6 -3кг и #2-1кг.
  2. exceptional

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Здравствуйте, будьте добры прайс на chentsovmisha@gmail.com
  3. exceptional

    Перерегистрация

    Да, про страховку я вспомнил чуть позже. А как реагирует Полиция на то, прикручен ли у Вас сейф к стенке или нет? То что отдельно заряженные патроны и порох должны быть отдельно это я в курсе, а дробь с П\К , не могут быть рядом с ружьями?
  4. exceptional

    Перерегистрация

    Добрый день , подскажите пожалуйста как быть. Нужно в этом году первый раз продлевать разрешение гладкоствольное оружие, заканчивается срок в конце сентября месяца. Я так понимаю мне нужно за 1 месяц до окончания срока разрешения явится к разрешителю и написать заявление о продлении и при себе...
  5. exceptional

    Полювання

    Все зрозуміло, дякую. Тему можна закривати
  6. exceptional

    Полювання

    Доброго дня, чи дозволено полювання завтра 14.10.16??? На скільки мені відомо то в п'ятницю - заборонено, а один чоловік стверджує що в святкові дні полювання дозволяється. Підкажіть будьласка хто правий?
  7. exceptional

    Дробь

    Доброго дня, підскажіть яка дріб є в наявності.
  8. exceptional

    Станки LEE LOAD-ALL, MEC, Ponsness Warren, запчасти и многое другое. Консультации.

    Здраствуйте, скиньте пожалуйста прайс на chencov-m@mail.ru
  9. exceptional

    Манок

    Починав з недорогих?
  10. exceptional

    Манок

    Як же його спробувати, і зрозуміти що це те що треба, а інший ні, якщо я в них майже нічого нерозумію?
  11. exceptional

    Манок

    Копатыч, а що Ви порекомендували б з манків які продаються?
  12. exceptional

    Манок

    Ви цей манок маєте на увазі? http://cabelas.in.ua/manki-buck-gardner/manki-na-utku/manok-na-utku-buck-gardner-double-nasty-2
  13. exceptional

    Манок

    А що до ціни манків? чим вища ціна тим якісніший? чи ціна частіше висока через бренд? Чи є якісні манки дешевої вартості?
  14. exceptional

    Манок

    Доброго вечора. З'явилося бажання придбати та навчитися користуватися манком на качку. Підскажіть будь ласка на що потрібно звертати увагу, які нюанси при виборі можуть бути. Якими манками користуєтесь Ви? Заздалегіть дякую.
  15. exceptional

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Здраствуйте, можно пожалуйста прайс на chencov-m@mail.ru
Зверху