Нещодавний вміст від Dionys

  1. Dionys

    Продам МР-27М, 12 калібру

    сосія з малесенької, будь ласка.
  2. Dionys

    Бінокль Redfield Rebel 8x42 (Новий)

    Яскравість. Дозвіл. Чіткість. Напевно, роздільна здатність.
  3. Dionys

    Закон про зброю

    Оуууу. Отакої, то містер Генадій топить в ту сторону. А чи бувало таке, що під тиском змушували давати хабар, залякували, вимагали, натякали? Це сміх. Відповідальність за дачу плюшок звісно є, всі знають. Тільки тих хто попадається на даванні, попадається саме через небажання копа брати, із...
  4. Dionys

    Закон про зброю

    При всій повазі, хлопця дійсно дуже шкода. Те, що такі речі стаються, не показник того що професія відразу стає небезпечною як у каскадера-камікадзе. Порахуйте скільки поліцейських цієї ночі лягли в теплі ліжечка заточивши перед цим на капоті курочку-гриль, а ще трохи раніше зняли пеню з...
  5. Dionys

    Закон про зброю

    У нас в місті, те що сам бачу, патрульної поліції явний перебор. Вийшов на алею, 10 хвилин пішки топаєш - 2-3 патрульки проїхали, не на виклик, ті що просто нарізають круги, бдять наш спокій типу. На ділі, найпомітніша діяльність - перемацати побільше шкетів в надії знайти "вєс" чи якісь...
  6. Dionys

    Смачні еноти?

    Типу, щоб прогодувати сім'ю пішов настріляв мішок білок на вечерю). Там же наїдку як з мишеняти.
  7. Dionys

    Смачні еноти?

    Зараз би подивитись що рускіє смажать на вєртєлі. Нє, пасіба.
  8. Dionys

    Смачні еноти?

    Всеодно що кота з'їсти. Дзьобнуті і голодні.
  9. Dionys

    Мисливські ножі Bohler к340

    Добре що написали, комусь буде корисно. Як на мене, то явний брак. Від падіння на плитку не має ломатись. Треба йти на зустріч в таких ситуаціях, типу вартість нової рукоятки порівну поділили і побажали успіхів один одному. С* - сервіс.
  10. Dionys

    Номерний довідник з грифом "ДСК" МВС СРСР "Охотничье огнестрельное оружие отечественного производства", Устинов, Портнов, Филиппов, Потолицын ,1969

    Міліарди триліонов). Це де Ви нарахували ці сотні тисяч? Цікаво, справді .Згоден, що "пользуються" под "грифом" бо остався в епосі дефіциту і куска хазяйственного мила по "блату" або " не можу купити нормальну, сучасну рушницю" і буду міцно вірити і проповідувати лучшіє сталі і самиє тьоплиє...
  11. Dionys

    Номерний довідник з грифом "ДСК" МВС СРСР "Охотничье огнестрельное оружие отечественного производства", Устинов, Портнов, Филиппов, Потолицын ,1969

    Скоріше це справжня знахідка для совкомандражників. Найбільше насмішило про "перейде у спадок". Бідосні діти.
  12. Dionys

    Нова Beretta A300 Outlander Synthetic кал. 12/76

    Тоді вдалого продажу, друже! Бо подумав що то такий маркетинговий хід).
  13. Dionys

    Нова Beretta A300 Outlander Synthetic кал. 12/76

    Норм рушниця, нема питань. Але ця фраза змушує мене довго тягнути либу. Спробуйте пополювати, розповісте про враження. Якщо зможете.
  14. Dionys

    Спірне питання!!

    Якщо я з написаного зрозумів все вірно, продавець змінив ціну після передачі завдатку? Моя думка - продавець рвач. Алгоритм правильний : узгодження ціни - завдаток - дозволи-шмозволи-вся сума - оформлення. Якщо все правильно зрозумів, продавець однозначно неправий.
  15. Dionys

    Продам

    Особиста порада, зменшіть кількість даних профілю де адреса проживання, якщо вона достовірна.
Зверху