Нещодавний вміст від barabaka

  1. barabaka

    Підсумок Gallen під пачку патронів

    Нема спортсменів?
  2. barabaka

    Підсумок Gallen під пачку патронів

    Користувався один раз. Ціна за 1шт - 500, за 2шт - 900.
  3. barabaka

    Mauser m18

    Дивлячись які задачі поставлені. Чесно кажучи, з конусом не мав справи. Це тількі відстріл покаже - повзе стп чи ні. Але собі китайські швидкозʼємні кільця за $30 ставити не ризикнув би. Власне, собі взяв Warne. Вони вважаються доволі якісними із "недорогого" сегменту.
  4. barabaka

    Mauser m18

    "Плили, плили, і на березі втопилися."
  5. barabaka

    У пошуках Дратхаара

    Я також шукаю щеня дратхаара. Хтось підкаже до кого звернутись? Бажано Київська, Чернігівська, Житомирська області. Але не критично.
  6. barabaka

    Порох NobelSPORT

  7. barabaka

    О капсюлях,все что знаем.

    Скоріше за все він їх ніколи не продава до цього. Вирішив, що можна підзаробити на фоні дефіциту.
  8. barabaka

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Якщо не будете ними торгувати, то ніхто чіпати не буде. Зате це шлях до самого точного і недорогого патрона.
  9. barabaka

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    223 летить майже так само.
  10. barabaka

    1.10 твіст і вага кулі

    Тим більше, якщо там Progressive Comfort, можна брати важчу кулю. 175 і більше.
  11. barabaka

    1.10 твіст і вага кулі

    Ближче до важкої, я б сказав. В мене взагалі 11 твіст. 180 полетіли найкраще з тих, що купував. Але віддача, в порівнянні із 165, значно відчутніша. Дивлячись, скільки із чого Ви зібрались стріляти. Якщо багато і напів автомат - треба дивитись легшу кулю. Якщо це болт - вага не має значення...
  12. barabaka

    1.10 твіст і вага кулі

    Рекомендую почати із 175гр і, якщо результат не влаштує, просуватись вище. Але, чим більша вага - тим менш комфортніша віддача. Ідеал - це прес і матриці.
  13. barabaka

    1.10 твіст і вага кулі

    Для цього треба знати калібр.
  14. barabaka

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Бойові - .311. Нібито зменшиться ресурс ствола. Але на скільки - ніхто не знає.
Зверху