Altay1972 остання активність

  • Altay1972
    Altay1972 відповів(ла) в темі Смачні еноти?.
    Якщо питання до мене, то я не знаю як вам за то відповісти... На мою думку раз ви почали читати таку цікаву книжку і с перших сторінок...
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to zet ua's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Нова пошта теж відправляє , тільки вона про це не знає,
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to HOWA's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Ще раз, повинен бути Закон ( не купа підзаконних інструкцій, наказів). Крапка.
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to VS1975's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Дякувати ні за що. Читаємо з самого верху : 12.23. Громадянам, які мають у власності мисливську гладкоствольну зброю, дозоляється...
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to Igor_pol's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Нема чого блокувати... МВС хоче протягнути не закон, а ширму...з якої їм буде гарна годівниця
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to Igor_pol's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Я порівняв їх з зсу? Мова зовсім про інше.... І я ніде не вказав про заздрість... Чи я вас образив як чинного чи колишнього мвсівця? Я...
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to Beowulf's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Тут питання навіть не в зброї, а в лютій не повазі до свого народу, ну що ж, яка зарплата - така й лопата )))
  • Altay1972
    Altay1972 reacted to mulyavchik's post in the thread Дріб 7-ка with Haha Haha.
    Навєрно хлопчики після пепса Вам нічого вже несвітить
  • Altay1972
    Altay1972 відповів(ла) в темі Смачні еноти?.
    Не смажимо, тушимо з корінням та приправами до готовності, шурпу варимо, а пупок у нього як літрова банка, лиска не вгадує... :) Ще є...
  • Altay1972
    Altay1972 відповів(ла) в темі Смачні еноти?.
    Чисто моє розуміння, що байбак це найкраща позиція з кута використання жиру...він їсть тільки траву та зерно, а жир в нього кращій за...
  • Altay1972
    Altay1972 відповів(ла) в темі Смачні еноти?.
    Ви приходите до сільмагу (або величезного супермаркету) а там файний сервелат, та ще й зі знижкою, але є маленьке але, з добавкою 10-20%...
  • Altay1972
    Altay1972 відповів(ла) в темі Смачні еноти?.
    Но при цьому все пораховано...щорічно добувається 300-400 тисяч, не враховуючі падьож від лопати фермера , мисливський вид... А що там у...
  • Altay1972
    Ну мабуть скупати на базарі КМки, релє, котакти та багато іншого ,,советского,, вигідніше, там і золото і платіна і палладій і багато...
  • Altay1972
    Altay1972 створив(ла) нову тему Смачні еноти? в Кухня.
    У Німеччині мабуть туго стало з мраморною яловичиною...переходять на єнотів ... А ми будемо таке їсти?
  • Altay1972
    Розповів, як води налив, все є, але дорого та не цікаво...є багато більш легких та бистрих заробітків... Кругом у всьому світі цікаво, а...
Зверху