4580dry остання активність

  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Цей продавець не знашого форуму, завдаток забрав.
  • 4580dry
    4580dry reacted to Арго's post in the thread Спірне питання!! with Like Like.
    Ну і на кінець озвучіть тему про яку йде мова,ну і нік продавця,якщо він з нашого форуму.
  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Так повинен ще був докинути, але ще до того добавилось ще 30.000.... я відмовився від покупки тому що вже давно знаю цю людину....
  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Немає. Я забрав завдаток.
  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Своєї вини я тут не визнаю, тому що я був готовий іти до кінця згідно домовленості, і передав завдаток в сумі 500€, але добавилось до...
  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Було узгоджена ціна 51.400+5.000. =56.400.... але переведено в €, і я передав завдаток в сумі 500€.
  • 4580dry
    4580dry reacted to old hunter's post in the thread Спірне питання!! with Like Like.
    Взяв завдаток ВСЕ, всі умови обговорені і зафіксовані. Умови можна міняти тільки за згодою сторін. Щось не влаштовуе продавця, він може...
  • 4580dry
    4580dry reacted to Mechanik's post in the thread Спірне питання!! with Like Like.
    Завдаток служить способом забезпечення тільки договірних зобов’язань і виконує три функції: доказову, забезпечувальну і платіжну. При...
  • 4580dry
    4580dry відповів(ла) в темі Спірне питання!!.
    Все вірно. Так і ми домовлялися.
  • 4580dry
    4580dry reacted to Dionys's post in the thread Спірне питання!! with Like Like.
    Якщо я з написаного зрозумів все вірно, продавець змінив ціну після передачі завдатку? Моя думка - продавець рвач. Алгоритм правильний...
  • 4580dry
    Всім доброго здоров'я! Слава Україні!!! В мене виникла така ситуація.... Я узгодив купівлю зброї і передав завдаток в 500€, тут...
Зверху