Нещодавний вміст від 2013

  1. 2

    Продам свисток для работы с собакой

    Профессиональный двухтональный свисток 90 гр.
  2. 2

    КЛИНКИ ДЛЯ НОЖЕЙ "Мастерская Федотова" Россия

    Вопросы по телефону 063-755-65-33 Клинок изготовлен в Павловской Ножевой Мастерской Алексея Федотова. Многослойная (ламинат) ковка. Центральная пластина клинка выполнена из стали марки У8. Обкладки из Дамаска. Состав Дамаска: сталь ХВГ, У8А, Ст.45. Твёрдость закалки 58-60 HRC. Длина...
  3. 2

    Відео

    УВАГА УКРАЇНЦІ ДОКИ НЕ ВИДАЛИЛИ ДИВІТЬСЯ І ПОШИРЮЙТЕ ДАНЕ ВІДЕО!!!!
  4. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    УВАГА УКРАЇНЦІ ДОКИ НЕ ВИДАЛИЛИ ДИВІТЬСЯ І ПОШИРЮЙТЕ ДАНЕ ВІДЕО!!!!
  5. 2

    Підскажіть будь ласка

    На одному із форумів знайомий задав питання чи може хтось підсказати тут: Підкажіть будь-ласка ,у мене рушниця турок Чіфсан 555 хочу продати і придбати полуавтомат Бенеллі. Чи варто міняти ? Чи краще купити також двустволуку цього ж виробника?
  6. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    Бідні студенти...
  7. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    Я Вам скажу друзі мене ця революція уже діставати починає.Людьми маніпулюють як хотять.Дуже цікаве відео даю для перегляду і прошу кожного звернути увагу!!!І задуматись на скільки ми хочемо змінити владу!
  8. 2

    Прицелы

    Продано
  9. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    Булоб добре...)
  10. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    Не помню на сколько часов но по 5-му сказали что завтра призывают всех на майдан у кого есть разришение на какое либо оружие.
  11. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    ЯНУКОВИЧ ПОЧУЙ СКОТИНА!!! СХАМЕНИСЯ!!! Друзі тримайте порох сухим.Дійшли слухи що будуть змушувати здавати зброю.Хто віддасть останнє що зможе захистити хочаб свою родину?
  12. 2

    Що нас чекає в майбутньому?

    Гнида Черкаська!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. 2

    Товары с Китая

    Напомню осталось не долго принимать заказы возможно из выше перечисленных товаров чего то Вам не хватает.
  14. 2

    Відео

  15. 2

    Курцхаар

    Хороший ролик и по теме
Зверху