Нещодавний вміст від 147852

  1. 1

    Курцхаар

    ,
  2. 1

    Старый порох

    на початку минулого сезону перед мною стало таке саме питання http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=16893 до кінця сизону 2 банки вистріляв, різниці ніякої невідчув робив навєску 2,05 провда порох бувв трохи молодший 1 банка 74р та 2 б 97р вирышувати тобі гарантій тобі хіхто недасть!!!
  3. 1

    Прошу помочь.

    Зайдіт в розділ ПРОДАМ - приспособления, снаряжения, там пошукайте.
  4. 1

    форма DPM (штани)

    Підтримую
  5. 1

    Улучшенный УПС

    Поетапно в мому випадку виглядає так
  6. 1

    Улучшенный УПС

    Креслень немє робилось все методом втика з допомогою гільзи , заводского потрона і підглядав вцей ролик капсулятора не робив бо є окремо навойніка тоже, но при бажані можна зробити складного нема нічого якщо є доступ до токарних робіт
  7. 1

    Улучшенный УПС

    Це шо оптові поставки для сипаратистів? жартую.. для моїх потреб мого (самопала) вистачає я восновному закручую закруткою а станочок зробив для гільз під зірку яких часто після відкритя роскидано "бери нехочу"(зачем платить больше).
  8. 1

    Улучшенный УПС

    Ось що вмене получилось зроблений своїми руками дешево но сердито
  9. 1

    Що нас чекає в майбутньому?

    ТРОШКИ ПІДНІМИМ НАСТРІЙ
  10. 1

    Що нас чекає в майбутньому?

    пукін почав пукати!!!!!
  11. 1

    Гумор

    Питає чоловік ворожки чим закінчиться війна України з Росією , незнаю відповідає вона йому .А скільки буде коштувати хд-дог в Москві 5 гривнів! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!
  12. 1

    А крымчан ещё уважают, или....?

    А Крымчан ещё уважают, или....? питаня про яке можна говорити багато но вимне друге питання (Крымчани ви ещё себя уважаэте или....?)
  13. 1

    англійський камуфляж(б/у)

    Доброго дня цікавльять штани талія105 зріст 180 чи є щось
  14. 1

    Що нас чекає в майбутньому?

    Я немав науразі лие вас я мав наувазі Кримчан які голосували на псевдо реферемдумі за приєднання до Росії ,щасти вам!
  15. 1

    Що нас чекає в майбутньому?

    Я вас нерозумію. Ви пишите що вам недавали жити ,а ви незадумувались хто весь цей час недавав НАМ жити ? Ви кажите що вам набридло за чі всі роки тирпіпи всі знущання а самі йдети за тими хо наднами знущовсья!Скажіть мені де зараз ті кировники які кирували нами весь цей час? Втікли до матінки...
Зверху