Нещодавний вміст від томка

  1. томка

    Тоз-бм 1958р

    Калибр...
  2. томка

    Продам тоз-25

    Чи є до рушнички паспорт?
  3. томка

    Допоможіть визначити та оцінити бельгійську рушницю

    Воно наче і так,але тоді вартість не надали...гадаю 600-800$,залежно від фактичного стану.
  4. томка

    ІЖ 58

    Гарне фото лоба поставить крапку..
  5. томка

    ІЖ 58

    Як на мене,прогари не те що не критичні,але досить незначні..якщо в стволах дійсно все гаразд та немає шату,гадаю 10тис.гр. із торгом...
  6. томка

    Зауер 20 калібру

    Якого року...не зміг розібрати.
  7. томка

    Терміново потрібна рущниця

    ..."болгаркою" нарізать тих циліндрів декілька хвилин,справа не в циліндрах..по крамницях негайно зібрать тих ружбаєк та повидавати хлопцям..про яке правове,млять суспільство мова!!! війна іде
  8. томка

    Иж27ЕМ 1С, з 2 блоками ств

    Маю Іж27ЕМ 1С із двома парами (20/28к), є паспорт, на одному номері...
  9. томка

    Продам рушницю Іж54

    Фото крупніше колодки с обох сторін зробіть будь ласка.
  10. томка

    Членські внески по областях на 2023р?

    Вважаю,якщо є членом УТМР,маєш сплачувати,не бажаєш,пиши заяву..Згоден із тим,що ці питання не пов'язані .
  11. томка

    ТОЗ 34 ЕР На оцінку

    Наважусь стверджувати..що наявність "прапорця" не є перевага..тут є немало пропозицій ТОЗ-34...черги немає..з урахуванням часу у якому живемо,при бажанні продати рушничку(добру,як на мене),300-350$ .Наснаги!
  12. томка

    Продам ТОЗ-34У

    ...доброго усім вечора! Може помиляюсь..флажок наче із 78року ставили.
  13. томка

    Обжимка для гільз

    Купляв я не один..спитав товариша, було це наприкінці 94-го..(він молодший:))
  14. томка

    Обжимка для гільз

    Доброго усім дня! Ямав у використанні Сайгу 410 (варіант,що стріляв із складеним прикладом...),купляв на підприємстві,що мала воєнезіровану охорону..купляв разом із набоями..кулеві,№3,та №1.десь із 300-350шт. Усі пластикові,усі російські...Користувався років 5-6,не пам,ятаю..у середені 90-х...
Зверху