Нещодавний вміст від Ярослав Чечен

  1. Ярослав Чечен

    порох Крук

    Хм..... ніби все і нормально, але на моїй памяті Сільвер А був завжди з синьою кришкою, а Сільвер Б з червоною, автор наведеної статті стверджує що навпаки......
  2. Ярослав Чечен

    Гільзи пластикові 12к під жєвело

    На чорні резерв. Перехожу в особисті.
  3. Ярослав Чечен

    Станок 12 калібру власного виробництва

    Так а де ж фото закритих даним станком патронів, цікавить якість закриття "зірки"....
  4. Ярослав Чечен

    Старые патроны. Ностальгия.

    А у нас??? Цивілізоване???
  5. Ярослав Чечен

    Старые патроны. Ностальгия.

    Збирають гільзи тільки ті хто самостійно споряджає потім в них патрони, іншим вони і нах.... не потрібні, хоч старшим, хоч молодшим!
  6. Ярослав Чечен

    Гільзи пластик 12к.б/у СССР 85г.

    Я так і роблю.
  7. Ярослав Чечен

    Гільзи пластик 12к.б/у СССР 85г.

    Резерв. Я готовий їх придбати, придумаю що з ними робити!
  8. Ярослав Чечен

    ПАПКОВІ ГІЛЬЗИ B&P ITALY

    Якщо чорна Т4 нікель ще є в наявності 50 шт, то резерв.
  9. Ярослав Чечен

    Старые патроны. Ностальгия.

    Можливо це фото не зовсім по темі, але..... на ньому наглядно видно що гільзу Байкал можно не тільки закруткою закрити, а навіть і зіркою, але потрібні якісні матриці! Так що, якщо у когось є такі гільзи і вони не подобаються в роботі, або не потрібні і д. д., то можу обміняти на сучасні, нові.
  10. Ярослав Чечен

    Старые патроны. Ностальгия.

    Підтримаю! Мені теж подобаються такі гільзи, під закрутку дуже гарна в усіх відношеннях. У мене від 2 до 4 разів витримує, але думаю що це ще не межа!!!. Під зірку я б не рекомендував, саме таку, дуже тверда, є інші, трішкі мякші і тонші, то ті і під зірку йдуть на ура! Ресурс правда буде трошки...
  11. Ярослав Чечен

    Порох NobelSPORT

    Оба пороха нормальные, но 206s, мне больше нравится!
  12. Ярослав Чечен

    порох Крук

    Цей порох не підведе і влітку і взимку стабільно Лупить!!!!
  13. Ярослав Чечен

    Гвинтівка ISSC Spa Standart Black кал. 22lr.

    Доброго дня всім учасникам нашого форуму! Зацікавила мене малокаліберна гвинтівка Австрійського виробника компанії ISSC Spa Standart Black кал. 22lr. Передивився весь розділ "обговорення зброї" і теми по обговоренню такої гвинтівки не знайшов тому вирішив створити дану тему. В інтернеті є деяка...
  14. Ярослав Чечен

    Папка с уточкой

    Добрий день! Готовий придбати 50шт. Якщо Ви не проти то резерв!
Зверху