Нещодавний вміст від Хащ1987

  1. Хащ1987

    Вітаємо з III річницею офіційного визнання УКГ !!!

    Я вже не можу дочекатися:)
  2. Хащ1987

    Полювання з Хаскі

    Беріть гончу і як в нас кажуть, не видумуйте ровер... Бо з хаскі полювати на зайця і лиса те саме, що з котом... Лайку теж не раджу, по тій причині, що переслідувати зайця вона буде без голосу, й не довго
  3. Хащ1987

    Вовки вбивають мисливських собак

    Так я і не сварюся.
  4. Хащ1987

    Вовки вбивають мисливських собак

    Спасибі! На рах. вовків по 90 кг. я згідний з тобою, а про те що вони собак не їдять,:D такі казки можеш в дит. садочку розказувати... там вони дійсно видадуться мудрими:D
  5. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Богун, я вибачаюсь, можна більше інформації про Русь. Походження, робота.
  6. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    та я такі роздуми кожен раз чую, коли нового собаку привожу:D
  7. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Треба буде шукати такого, як я трохи "помішаного":D:D:D
  8. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Графу зараз 9 місяців, ще ніякого звіра толком не бачив, перше треба в роботі показатись. Т а й б'юджет не резиновий, на наречену не хватить:D
  9. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Всьому свій час. Нехай перше покажеться в роботі, а потім про кавалєрку подумаєм:)... Дякую за фото родичів, та я вже давно їх бачив... Хіба про Геру хотів би більше дізнатись.
  10. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Нині випускав Графа з лайкуном в сад, в спритності лайці не уступає ... лайкун ще теж молодий рік і 7 місяців так вони там такі чудеса витворяють ... Граф задира ще той заривається з Бімом (лайчуком), а той на правах старшого колеги вчить його собачим хитростям ... В болоті вже оба, як...
  11. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Колеги ;-) https://vk.com/photo81271993_355929312
  12. Хащ1987

    Вовки вбивають мисливських собак

    Атипічна казочка... Ти хоч раз бачив вовка в себе на подвір'ї, чи знаходив голову загризеного гончака? А я бачив. І читати твої не страшні казочки мені просто смішно.
  13. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    На рахунок вольєра ще трохи рано... я недалеко від дому маю "дежурного" козлика і поки начну притравку з нього
  14. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Та не було коли признаватися... Я давно шукав Карпатця, особливо малого... Ще на початку 90-х мій сусід мав такого собаку, то до тепер розказує, що то був його найкращий пес. , я добре пам'ятаю цього гончака, (він був набагато менший від Графа). І з того часу мріяв про таких чорних песиків, то ж...
  15. Хащ1987

    Український Гірський Гончак

    Доброго вечора товариство. Живу і полюю в Бойківськім краю... полюю з лайками, та трохи розчарувався в них. Зараз хочу брати собі Карпатця. В колективі є Карпатець, дуже подобається його робота... Був у мене і руський гончак, та далекобійність його згубила, як у нас кажуть "емігрував у...
Зверху