Нещодавний вміст від Сержик

  1. С

    Тримачі

    Доброго дня! Цікавлять тримачі. З повагою Сергій (096 481 41 95)
  2. С

    Чем пропитать

    Доброго дня, товариство!!! Допоможіть порадою. Необхідно пофарбувати нову дерев'яну лодку. Чим краще, обробити дерево перед фарбуваням, якою фарбою чи лаком покривати після оброблення? Підскажіть з досвіду, чи напишіть контакти майстра!!! Буду дуже вдячним! Гарного всим дня!
  3. С

    Самодельная плоскодонка.

    Доброго дня, товариство!!! Допоможіть порадою. Необхідно пофарбувати нову дерев'яну лодку. Чим краще, обробити дерево перед фарбуваням, якою фарбою чи лаком покривати після оброблення? Підскажіть з досвіду, чи напишіть контакти майстра!!! Буду дуже вдячним! Гарного всим дня!
  4. С

    Бердичів. Накази. Карти. Новини.

    Вибачаюсь...не уточнив! Звичайно відстрільні карти!!!
  5. С

    Бердичів. Накази. Карти. Новини.

    Хлопці, доброго дня! Карти вже появилися хто знає? Гарного всім дня!!!
  6. С

    Румынская фляга со стаканчиком

    Сергій, доброго дня! Скільки вміщається рідини? Дякую.
  7. С

    Сейф мисливский

    Добрый день! Скиньте если можно информацию по сейфу (цену и габариты) на 2 ружья.С уважением!
  8. С

    турецкие ружья отзывы

    Дякую SIC! Я почув Вас, но і мене зрозумійте. А ще начитався про російську зброю з подібним покриттям, то це щось... З повагою до Вас і всіх колег цього цеху! Гарного і вдалого всім дня!!!
  9. С

    турецкие ружья отзывы

    Доброго дня, шанований NORD_10 і гарного дня! Підскажіть, можливо у Вас є більше статей чи посилань відносно турецьких напівавтоматів! Подарували Ata Arms CY Carbon Fiber. До цього ходив на полювання з ІЖ-27є. Напіватомат набагато легший, дуже прикладистий, цікаве покриття карбоном! Но відразу...
  10. С

    Ata Arms CY Carbon Fiber

    Все правильно ви підкреслюєте! До цього постійно ходив з ІЖ-27є, а тут подарували цю модель...тому і питань виникає.
  11. С

    Ata Arms CY Carbon Fiber

    Не знаю. Тому і цікавлюсь. І ще у мене питання наскільки надійне покриття? Дякую.
  12. С

    Ata Arms CY Carbon Fiber

    Дякую вам колеги! Приємно що відгукнулись!!! Скажіт може у вас, чи у ваших друзів є подібні рушниці з таким покритям? Як в сонячну погоду полювати? А то чесно кажучи не привично! З повагою!!!
  13. С

    Ata Arms CY Carbon Fiber

    Дякую за інформацію, KFoR! Скажу так. Повторно в магазині Ібіс рушницю розібрали повністю, завели хвостик в виїмку, зібрали повністю рушницю, пару раз холостими патронами стрільнули. Механізм працює відміно. Розібрали рушницю знову щоб скласти в коробку, так як я був без чохла, приїхав додому і...
  14. С

    Ata Arms CY Carbon Fiber

    Добрый день, уважаемый коллега! Обращаюсь к вам за помощью, подсказкой. Подарили вот этот девайс. В магазине собирали, приехал домой, захотел собрать сам. Знаю чтоб ствол стал на место надо отвести затвор, но затвор не отводится. Поехал в магазин и когда специалисты начали смотреть, то в щели...
  15. С

    Відсічка в нижньому стволі Іж-27е.

    Доброго ранку і вдалого дня! Дякую за відгук! Шановний колега, якщо маєте інформацію, підкажіть майстра в Києві чи Київській Житомирській областях. З повагою!
Зверху