Нещодавний вміст від Сергій 1964

  1. С

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Товариство , отримав ящик . Сказати , що задоволений , це не сказати нічого .Я в шоці !Щиро дякую Роману за його золоті руки , які ростуть з потрібного місця і заточені під потрібним кутом.Чесно скажу всім . Ящик вартий того , навіть якщо замовлення прийдеться чекати і пів року. Роману можна...
  2. С

    Пристрій для спорядження патронів 12 кал."зірочкою"

    Куплю або обміняю пристрій для спорядження патронів 12 кал."зірочкою". Перейшов з 16 на 12 кал . Маю пристрій для спорядження патронів 16 кал завальцовкою, Білоруський з кріпленням на столі
  3. С

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Добрий день . Цікавить ящик для спорядження з підставкою для гільз 12 кал . Яка зараз ціна ? З повагою
  4. С

    КУПЛЮ СКОБИ ТОЗ 34

    Они вроде-бы называются нагнетатель. Находятся на ствольной части ружья , служат для выбрасывания гильз . С уважением.
  5. С

    Зип на Тоз .Иж

    Маю 5 Ліві і праві На свою треба два . Номер тел. знаєш
  6. С

    КУПЛЮ СКОБИ ТОЗ 34

    Куплю дві скоби з пружинками для єжектора Тоз 34 Бувший хозяїн просто зняв , щоб патрони не губити , знайшов 3 пружинки , як назвати не знаю , які ті скобу фіксують . Скажу погане про бувшого хозяїна рушниці Тоз 34 ЕРШ . Знявши не віддав . Я третій власник ,другому , маючи паспорт, тоже не...
  7. С

    Продам пристрій для спорядження патронів 16-го кал.

    400 грн. разом зі спіральним йоршиком 16 кал для зняття свинцю зі стволів
  8. С

    Продам пристрій для спорядження патронів 16-го кал.

    Ледве втиснув два фото . Більше не дозволяє .
  9. С

    Продам пристрій для спорядження патронів 16-го кал.

    Пристрій для спорядження патронів 16-го калібру виробництва Білорусь. Є ще два металевих йоршика для чистки стволів . м.Луцьк , Волинська обл. Ціна 500 грн за все. Тел 095-6131901
  10. С

    Гильзы бумажные 16 калибр

    Имею десятка два , но естественно , не новые тел 0956131901
  11. С

    Ружье ТОЗ-34 ЕР

    Резерв знімаю . Всім вдалих покупок і продаж.
  12. С

    тоз 34ерш

    Резерв
  13. С

    Ружье ТОЗ-34 ЕР

    Власник з понеділка ще мав бути вдома і викласти детальніші фото.Поки що ще нічого , як бачимо , нема і не вияснено. Питання ще відкрите.
  14. С

    Продам МЦ 21-12

    Якщо можна , скиньте більше фоток
Зверху