Нещодавний вміст від Саня24

  1. С

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Доброго дня. Прийміть будь ласка замовлення на комп н чок 0,76 на Fabarm L4S. Дякую. З повагою.
  2. С

    продам сапоги на охоту Lemigo Grenlander 862 EVA

    Доброго дня. Яка ціна 720 і 719?
  3. С

    Дробь

    Доброго дня. Візьму 5 кг. 6 і 5 кг. 2, якщо є в наявності. Скиньте реквізити в п.п.. З повагою Саня.
  4. С

    ІЖ 27 ЕМ

    Телятко не моє. Подзвоніть власнику, поспілкуйтесь. Мене попросили виставити оголошення, я виставив. З повагою!
  5. С

    ІЖ 27 ЕМ

    Доброго дня шановне панство. На прохання товариша виставляю рушницю Іж 27 ем, калібр 12х76, дерево горіх, рік випуску приблизно 2000 придбалось в магазині в 2005 році, настріл невеликий, пару пачок патронів . Стан на 5, стволи дзеркало. Зареєстроване в Одеській обл, місто Балта. Ціна 20800 грн...
  6. С

    ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

    Доброго дня шановне товаритство. Хочу привселюдно подякувати Константину і порадити його як ДУЖЕ порядну людину. Таких в нас час дуже мало. Ще раз дякую. З повагою Саня.
  7. С

    ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

    Доброго дня. Скажіть будьласка скільки буде коштувати прибор Garmin Astro 320 + нашийник Т5. Дякую. З повагою Саня.
  8. С

    Продам РЕЛ

    Яка ціна?
  9. С

    Продам суку ЗСЛ

    Доброго дня, дуже не поганий родовід. Скажіть будь ласка причину продажу, можна в особисті. З повагою Саня.
  10. С

    Продам ружье ТОЗ - 34 ер улучшеный, безфлажковый

    Можу запропунувати 32.
  11. С

    Гыльзы 32 калибра

    Прошу закрити.
  12. С

    Латунні гільзи 28кл.

    http://www.uahunter.com.ua/forum/topic-t89711.html
  13. С

    Гыльзы 32 калибра

    Всех приветствую, интересуют гильзы 32 кал. латунные, как новые так и б\у. С уважение Саня.
  14. С

    Продам цуценят РГ

    Дякую за відповідь, бажаю цуценятам в господарі справжніх ГОНЧАТНИКІВ.
  15. С

    Продам цуценят РГ

    Доброго дня, які голоса в батьків?
Зверху