Нещодавний вміст від Печенег

  1. Печенег

    Полукорпусні чучела припутня

    Пробачте, вже продано.
  2. Печенег

    Полукорпусні чучела припутня

    Нові, придбані для полювання, але так ніразу і не використовувалися. В наявності 12 шт Відео моє, пробачте, що кацапінською... Ціна за всі - 1800 грн. Або по 170 грн\шт. 095 017 39 33 - Денис
  3. Печенег

    Кільця Westhunter на планку "ластівчин хвіст" 11 мм діаметр 30 мм

    Доброго дня! Дайте контактний номер телефону.
  4. Печенег

    Khan Elite 410кал

    Доброго дня! Яка вага?
  5. Печенег

    Продам ваги аптечні

    230 грн
  6. Печенег

    Відео з охоти

  7. Печенег

    Продам ваги аптечні

    250 грн
  8. Печенег

    Продам ваги аптечні

    Стан і комплектація на фото. Це все, що маю. Працюють нормально. 300 грн. 097 966 29 06 Ден
  9. Печенег

    Станок для зборки набоїв MEC Sizemaster 20к

    10800 грн!
  10. Печенег

    Станок для зборки набоїв MEC Sizemaster 20к

    В мене ще є понсесс воррен, то цей станок стоїть. При чому закривають майже однаково... У Вас станок в якому калібрі? Який номер матриці гаеп користуєте? Багато чого, залежить саме від гільзи. Гаепа матриця в мене - BN3.
  11. Печенег

    Станок для зборки набоїв MEC Sizemaster 20к

    На справді такі проблеми були тільки з новою гільзою. Не було правильної зірки, а ті що були погано нарізали, з б\у гільзою закриває гарно. Так, докручую шуруповертом, в цілому мене влаштовує, але прислухатись не можу тому, що в дрельку не входе шток матриці гаепа. Про підрубочну раніше думав...
  12. Печенег

    Станок для зборки набоїв MEC Sizemaster 20к

    Сам станок у гарному стані, хоча є маленькі нюанси. Не рідна матриця під зірку - є декілька різних, всі копії оригіналу. Також отвір для встановленя матриці зірки розсверленно. Відсутня пружинка у лотку з подавачем капсулю. Її роль відіграє стяжка, коли залишається меньше 20 капсулів на лотку -...
  13. Печенег

    Установка для лиття шроту

    На случай дерибана - интересуют сита.
  14. Печенег

    Ata Arms NEO20 Synthetic кал. 20/76

    Место жительства указал выше. Родные дульные сужения были и есть - 5 шт, идут в комплекте.
  15. Печенег

    Ata Arms NEO20 Synthetic кал. 20/76

    Родом я из Хмельницкой области. г. Староконстантинов.
Зверху