Нещодавний вміст від Петров Ігор

  1. П

    Куплю Huglu 104, 12 калібру з 71 стволами

    Магазин Ствол,або в тих магазинах хто співпрацює з магазином Ствол(ще і скідку зроблять).Хуглу 104А-то є супер.Колись позбувся совітське і російське весла,купив Хуглу 104А сільвер.76стволи не шкодую.(Мисливський стаж з дитинства 69р).ТОЗами і ІЖами хай москалота стріляються.
  2. П

    Порох СП-З-К

    Хто питає де купити.На сайті Райберт,бачив є в наявності(місяць назад брав собі).
  3. П

    Штани М 89

    Зняті з продажу.
  4. П

    Штани М 89

    250грн.
  5. П

    Штани М 89

    Продам,без слідів носіння.Довжина 106см. п\о пояс 39см. ціна 300грн.
  6. П

    Штани Jack Pyke of England

    500грн.
  7. П

    Продам колліматори + оптику

    Я старий мисливець,люблю чесність і правду.Яке відношення має лот3 до ВОМЗ (Вологда)?Китай да, но не Вологда. На коліматорі стоять такі позначки ВОМЗ .(VOMZ Pilad PFO 1х25).У мане на двух рушницях такі стоять-привезені з Вологди.
  8. П

    Штани Jack Pyke of England

    На світлині 4 розмір XL,міряв на собі ,рост182см. п\о пояс47см.сидять відмінно (ще є запас під утеплювач).Син привіз з Польщі (на полювання камуфляж не люблю,люблю однотонне) тому і продаю.
  9. П

    Штани Jack Pyke of England

    Продам ,незначне б\у не штопані замочки,кнопки,ліпучки працюють.Довжине 111см. П\О пояс мін.довжиеа 39см.макс.довжина тянеться 56см. ціна 600грн.
  10. П

    тоз 99 22lr

    Знято з продажу.
  11. П

    Чому 22lr ?!

    Раніше коли був молодшим,власникам норних собак давали(індивідуальний) дозвіл до кінця березня на відстріл лиса,(з обов"язковою здачою голів лиса на експертизу)Відстрілював лиса і з нори,і з манком з засідки, тільки в денний час.Но дробовик завжди був зі мною.В клібрі 22lr маю тоз99.
  12. П

    Чому 22lr ?!

    Може я трохи не тому відповів.Вроді як читав ,то хтось запитував,-чи можна полювати з 22lr,я і дав ссилку на закон.Мене дакілька разів перевіряли в угіддях (при полюванні на хутрових з 22lr) -ніяких нарікань.
  13. П

    Чому 22lr ?!

    Закон про мисливське господарство ст.20. п.4 - полюйте .
  14. П

    Хуглу 104а

    У виробників хуглу на першому місці якість, а росія як і совок - кількість но не якість (крім МЦшок-деяких).Я маю стаж більше 30р.починав будучи дитиною(з дідом трофейним до воєнним зауером), потім перша моя рушниця була іж12,мав іж43,27магнум ,на старість позбувся совкові-російські ( не в...
  15. П

    Хуглу 104а

    Колега Салган все описав (5 змінних чоків,76 мм.патронник,760мм. довжина ствола). Я купляв в 2019р.(придивлювався до Хуглу 104А ще 8 років назад,про рушницю і виробників перечитав всю інформацію,зважив всі за і проти-переважило ЗА,купив і не шкодую. Не пошкодуєте і Ви.Маю ще півавтомат Stoeger...
Зверху