Нещодавний вміст від Паша grey

  1. Паша grey

    Полювання на голуба

    Всім доброго дня. Ось посилання на сайт де продають ракушки, як на відео декілька сторінками вище, не реклама, сам користуюсь такими ракушками, а в цьому році замовив ще й махокрила на батарейках, буду пробувати...
  2. Паша grey

    ВЗУТТЯ ДЛЯ ПОЛЮВАННЯ І АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ.

    Дякую, а Вам вдалих продаж. Продавця рекомендую як порядну людину, купую вже не першу річ у нього, все як завжди супер.
  3. Паша grey

    Кожаная амуниция,(чехлы...) наборы для чистки (ZA-KO)

    Доброго вечора, а скільки коштуватиме підвіс для рушниці?
  4. Паша grey

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Доброго вечора. Замовлення отримав швидко, якість відмінна. Продавця рекомендую, як порядну людину! З пов. Павло.
  5. Паша grey

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Доброго дня. Прошу резерв на портмоне мисливця стадарт коричневого кольору та бумажник коричневого кольору. З повагою Павло.
  6. Паша grey

    Русские гончие в Украине

    а можете й мені підказати?
  7. Паша grey

    Дробь самолей.

    Доброго дня. Замовляв у Ігора дріб №2 №3 та 5.5 мм якість на висоті. Даного продавця рекомендую, як добропорядну та відповідальну людину.
  8. Паша grey

    Кожаная амуниция,(чехлы...) наборы для чистки (ZA-KO)

    Доброго дня. Залишу свій відгук про продукцію Олександра, яку він виготовляе власноруч, замовив у нього відкритий патронташ на 12 набоїв та підсумок з клапаном на 12 набоїв. Якість виробів дуже гарна, людина до своєї роботи відноситься дуже відповідально, всім рекомендую даного продавця, як...
  9. Паша grey

    Продам пыжи, пыж-контейнера, контейнера, прокладки, обтюраторы, гильзы 12 / 16 / 20 калибров.

    Здраствуйте, можно мне прайс grey60879@gmail.com
  10. Паша grey

    Термосы про-во Финляндия

    Доброго вечора, доповню свій відгук. Вчора о 20.00 в термос Савота 0.75 л, було налито кип”яток, сьогодні об 11.00 годині(пройшло 15 годин)відкривши термос та наливши в чашку воду, вона парувала(градусника в мене немає), тактильно, опектися можна, відливши 2 чашки з термоса, закрив його і...
  11. Паша grey

    Термосы про-во Финляндия

    Всім доброго вечора, сьогодні отримав свій термос Савота на 0.75 л, від Дениса. Відправка була в понеділок, сьогодні вівторок і термос у мене. Якість пакування термосу на високому рівні, всі тестування термосу буду робити сьогодні. Продавця рекомендую, як чесну та порядну людину.
  12. Паша grey

    Кожаная амуниция,(чехлы...) наборы для чистки (ZA-KO)

    Можна у Вас його замовити?Він на 24 патрона?
  13. Паша grey

    Кожаная амуниция,(чехлы...) наборы для чистки (ZA-KO)

    Доброго дня, яка ціна такого патронташу? https://uoor.com.ua/forum/index.php?attachments/%D0%BA-%D1%821-jpg.507465/
  14. Паша grey

    Термосы про-во Финляндия

    Доброго дня, а коли чекаєте поповнення асортименту?
  15. Паша grey

    Для охоты по крылу - Чучела, манки, екипировка из США

    Доброго дня, заказав у Михайла скорлупи на вяхиря, звязалися по вайберу, вияснили всі деталі, замовлення прийшло швидко, якість товару на вигляд гарна, а використання в подальшому покаже. Продавця рекомендую, порядна людина.
Зверху