Нещодавний вміст від Паганель

  1. Паганель

    Альбіноси та меланісти

    Я перепрошую, але особисто мені це не цікаво, бо свого часу працював в одному із вишів в Києві. на кафедрі зоології. Тому така академічна, суха, форма подачі теми виглядає як по підручнику, не зовсім… :cool: Просто та доступною мовою поясніть нашим молодим мисливцям — чим відрізняється...
  2. Паганель

    Альбіноси та меланісти

    Якщо ви підняли цю тему, то може розкажите про більш близьку для наших мисливців форму прояву меланізму , наприклад , у звичайного лиса... Бо про чорнобурку багато хто чув, та мало хто бачив ;) Та почути ваше пояснення плямистості у дикого кабана. Всеж бігають «рябі» по лісу— не всіх АЧ винищила.
  3. Паганель

    Куля калібру 9.5.

    Шановний, все, шо ви товкли через ствола (проходить—не проходить, значить !!!!) — це БУЗА :mad: Тільки відливка патронника та проміри каналу ствола по нарізам та полям, вкажуть на калібр. Якщо є бажання — то зробіть і у вас буде щастя Більших діаметрів… 9,6- 9,75 … — безліч, а гільз , тимбільше .
  4. Паганель

    Куля калібру 9.5.

    Опишіть саму зброю, та дайте фото клейм на ній. Звідки ви взяли , що вона 1910 року. набоїв в калібрі 9,5х72 до 1912 року під оболонкову кулю не було. З історії ясно - першим прототипом був 375 H&H все інше похідні від цього набою Зробіть відливку патронника та проженіть через ствола кусок...
  5. Паганель

    Куля калібру 9.5.

    9,5х72 (375 H&H) самий старий із цих калібрів . Випущений в комерційну продаж в Англії у 1912 році для багатозарядної гвинтівки чи карабіну по типу маузера для африканських полювань Всі інші сучасні. Щось тут не стикується на мій погляд. До першої світової в Австрії був поширений ось такий набій...
  6. Паганель

    Куля калібру 9.5.

    Карабіни такого калібру з « НЕВІДКУДИ « не з‘являються. :cool: Їх не так багато на ринку зброї. Набої з таким предметом ходять поруч ;) В комплекті :)
  7. Паганель

    Куля калібру 9.5.

    Якщо це для колекції, то шукайте на ( reibert ) форумі Там багато є різних деактивованих зразків. Але можливо тут закралася помилка , наприклад в Австрії звичайний патрон 9,3х72 R маркувався як 9,5х72 R бо свинцева куля по факту трохи більша за півоболонкову. А всі безрантові варіанти 9,5х72...
  8. Паганель

    Водяна курочка

    На цей ваш вислів, не має бажання на цьому форумі піднімати полеміку. Суть одна, простіше кажучи, птахи для перельотів на великі відстані слабкі. тому нічні відкочовування на невеликі відстані більш вразливі при тому, що малі річки пересихають. Верхові болота майже зовсім зникли
  9. Паганель

    Водяна курочка

    Якщо розмірковувати комплексно, маючи на увазі збереження рідкісних і зникаючих видів птахів. То заборона справедлива. Причина ? Наші мисливці неймовірно безграмотні, щоб відрізнити в природі болотяну курочку від більш рідкісних погоничів, деркача. Тим більше, що всі вони дуже подібні маючи...
  10. Паганель

    Водяна курочка

    Водяної курочки ( камышницы) в списку птахів бернської конференції немає зате всі види погоничів туди внесені. А також внесений і деркач ( коростель) !!!! Полювання на ці види ЗАБОРОНЕНЕ Але наші мисливці із за своєї безграмотністі порушують закон Ось фото викладене на інших ресурсах , як доказ...
  11. Паганель

    Тубус під оптику

    Ціна 1000грн
  12. Паганель

    Раритетний шкіряний тубус

    Ціна 6000грн
  13. Паганель

    Жорсткий тубус

    В середині спокійно поміститься рушниця в тонких підчехольниках розміром 71 см Ціна 3250 грн
  14. Паганель

    Штуцер

    Ціна рушниці 12000$ та чимала купа бонусів :cool: :rolleyes:
  15. Паганель

    Продаю охотничье ружье AUGUSTE FRANCOTTE 1927года выпуска.

    Добрый вечер, спасибо за фото. Всё увидел. Если не сложно сделайте пожалуйста снимок предохранительной скобы там где номер выгравирован и её заднюю часть . Хочу увидеть врезку и сведение насечки. Замки, я так понял, снимать не будете.....:rolleyes:
Зверху