Нещодавний вміст від Охочий

  1. О

    Порох NobelSPORT

    Вітаю. Де можна знайти інформацію, про те, як змінюється тиск у набої, під час збільшення ваги шроту на 1 грам, від основного снаряду. На жаль не можу знайти у мережі. У нотатку записано, 100 BAR , на 1 грамм, додаткової ваги шроту. Дякую завчасно за допомогу.
  2. О

    Порох NobelSPORT

    Шановні колеги вітаю на теренах мисливського форуму. Прошу теоретичної допомоги у визначенні залежності тиску, від ваги снаряду шроту до заряду пороху, на прикладі пороху А 1, від нобель спорту. З моєї інформації, тиск у набої збільшується на 100 МПА, на кожний 1 грам шроту, що додається до...
  3. О

    Куртка збройних сил Німеччини.

    продано
  4. О

    Плащ англійський, мисливський.

    Продано.
  5. О

    Сейф мисливський. 80 - 34 см. 500 грн.

    Прийнято. Продано. Дякую
  6. О

    Сейф мисливський. 80 - 34 см. 500 грн.

    Сейф мисливський. 80 - 34 см. 500 грн. Кропивницький, Олександр, 050654 85 45
  7. О

    Куртка збройних сил Німеччини.

    Куртка збройних сил Німеччини. розмір 54, зріст 180, вартість 290 грн. 0506548545, Олександр, Кропивницький.
  8. О

    Плащ англійський, мисливський.

    Плащ англійський, мисливський. розмір 54, зріст 175-180 см. Вартістть 700 грн. Олександр, місто Кропивницький, 0506548545.
  9. О

    Чохол, підчохольник, патронтажі - 3, ремінь для зброї новий.

    Чохол, підчохольник, ( 131 см) підкладка бавовна, для переноски зброї по гущавині. та швидкого переміщення в авто. Патронташі - 3, ремінь для зброї новий, шкіряний . Патронташ із кожзаму, дуже міцний, цілий абсолютно. Все разом продається за 410 грн. 050 6548545, Олександр, місто Кропивницький.
  10. О

    Манок buck gardner double nasty и манок Сергея Оташева

    Тему закрито. Манки продані. Дякую за цікавість до теми.
  11. О

    Матрица Gaep BN - 2 , допрацьована

    Дякую за увагу. Закрутка продана.
  12. О

    Матрица Gaep BN - 2 , допрацьована

    Практика говорить про інше. Я спочатку користувався станком, потім демонтував матрицю, тому що сила натискання на набій не контрольована, в ручному режимі 5 - 7 обертів, ми маємо ідеальній набій з контрольованою силою стискання. Мої набої мають розбіг по швидкостям не більше 3- 5 м.с.
  13. О

    Матрица Gaep BN - 2 , допрацьована

    Прошу
  14. О

    Матрица Gaep BN - 2 , допрацьована

    Рассчитана на гильзу 70 мм, для магнумовской гильзы не подойдет. Готовый патрон от 50мм. до 62 мм. Очень удобная практичная штука. Патроны не пережимаются.
Зверху