Нещодавний вміст від Небраконьер

1. Небраконьер

СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

В среду(02.12.20, дата красивая)))) выпал выходной. Во вторник с вечера звонят коллеги охотники - "будет пернатая или не будет, но сезон по перу нужно как то закрывать, поехали". Конечно поехали проведать несколько речушек и парочку водоемов. Погуляли, воздухом подышали. Как всегда видели зайцев...
  2. Небраконьер

Розходи

Саме так, ось у мене тут і відношення стало між полювання/риболовля - курити/пити. Тим паче мої інтереси(риболовля/полювання) дружина та рідня одобрюють, ніж пити/курити))). Тай й і взагалі одобрюють мої інтереси. Хоча я ніколи не курив(ну хіба що колись листя горіха в газеті накрутив))))))...
  3. Небраконьер

Розходи

Повністтю згоден!!! Але кожному своє, ну той же мій брат, він в місяць на куриво та пиво викидає близько 4500-6000 грн., але як він каже - "я по своїму відпочиваю, прой......бую свої кровно та чесно зароблені". Ну то таке).
  4. Небраконьер

Потрібно поміч, по паштетам

Один охотник поведал очень добротный рецепт, поделюсь им и я) Паштет печеночный в горшочках. Куриная печень – 1-1,5 кг. (свежих, охлажденных, можно брать и не куриную печень, но с куриной получается нежней); Молоко – 1 литр; Лук – 2 шт.; Морковь – 2 шт.; Масло сливочное – 300 грамм(1,5 пачки...
  5. Небраконьер

Розходи

Та давайте вже і їсти перестанимо))), давайте не будемо оцього розводити..... Лише моя особиста думка, і кожен сам собі вибирає як економити, як відпочивати і скільки на це коштів витрачати. Чи взагалі не доїдати і все в матрац зашивати, щоб потім знецінені бумажки внуки/правнуки знайшли))))))...
  6. Небраконьер

Розходи

Не курю, спиртне вживаю рідко, так що розходи на полювання чи риболовлю не рахую як такими.
  7. Небраконьер

Мисливська кухня

Перепел "нежный"))) На 5 перепелов(перепелами меня угостил знакомый с домашней фермы))): вино красное сладкое - 100 грамм; пиво темное - 0,5 литра; лук - 1 шт.; морковь - 1 штука; масло сливочное - 50 грамм; сметана - 1-2 ч.ложки; соевый соус - 50 грамм; сок лимона - с половины лимона; сушенный...
  8. Небраконьер

Тихе полювання (+конкурс )

Минулої зими, десь в лютому ми полюванні, з бузини вішанки знімали.
  9. Небраконьер

Тихе полювання (+конкурс )

Підморожені гриби, вони дають солодкий присмак))).
  10. Небраконьер

Вальдшнеп

Класика жанру)))
  11. Небраконьер

Отчеты - 2020 ( + конкурс )

А всем лед подавай)))
  12. Небраконьер

Сезон охоты на пушного 2020-2021 ( + конкурс )

УВ. коллеги, есть же тема по зайцу, зачем здесь повторятся...? - "Заяць і його популяція в Україні". С УВ.
  13. Небраконьер

Продам спиннинг Форвард/катушка/шнур

Не актуально.
  14. Небраконьер

Сезон охоты на пушного 2020-2021 ( + конкурс )

Спільні рейди та чергування свій результат дають. А ще є інші методи, але як писали вище, не тут про це....
Зверху