Нещодавний вміст від Натураліст

  1. Н

    посовітуйте навігатор

    Хоу придбати навігатор для полювання з фоксом(щоб помічати маршрути, точніше знайдені і відомі нори), щоб ходити по гриби ну і інше, але переважно для полювання...Що стосується фінансової сторони питання, то особо розкошелитися не маю змоги, пропонуйте оптимальне по ціні та якості.Допоможіть, а...
  2. Н

    Пропонують забрати Дратхара

    перепрошую Вам подарували суку в 1.2 місяці чи років?
  3. Н

    Пропонують забрати Дратхара

    нУ ВИПРАВЛЯТИ НЕДОЛІКИ ТО ЗВІСНО ДУРНЕ ДІЛО І ВАЖКЕ..., АЛЕ ТУТ ІДЕТЬСЯ ПРО СОБАКУ ЯКА ЗОВСІМ НЕ НАВЧИНА НІЧОГО І ВОНА ПОДІБНА ДО МАЛОГО ЦУЦИКА, АЛЕ ЗВІСНО ЩО ПРОБЛЕМА У ВІЦІ І ВАЖКО ДАЄТЬСЯ ТРЕНУВАННЯ...ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПОСТРІЛА ТО ВАШОГО ПРОСТО СПОРТИЛИ ТАК І ПРО ШКОДНИЦТВО МОЖУ СКАЗАТИ.ХОЧА У...
  4. Н

    Пропонують забрати Дратхара

    НУ ДРАТИ ДУЖЕ ЗДІБНІ СОБАЧКИ.ЯКЩО ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЩО ЗМОЖЕТЕ АКТИВНО НАЗДОГАНЯТИ ВТРАЧЕНИЙ ЧАС І НАДАЛІ СТАБІЛЬНО ВИГУЛЮВАТИ, ТО МОЖНА СПРОБУВАТИ ВЗЯТИ,АЛЕ ПАМЯТАЙТЕ ПОТРЕБУЮТЬ ТАКІ СОБАКИ ВИГУЛУ БАГАТО...і ЩЕ ЯКЩО ЦЕ КАБЕЛЬ ТО Я Б ЗАДУМАВСЯ, А СУКУ МОЖНА.АЛЕ ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ПОЗИЦІЯ В ЦЬОМУ ПИТАННІ...
  5. Н

    Что делать с собакой? Дратхаар 5 лет.

    згоден з Олегом, хоч і Ваш чоловік мисливець, але яещо він не в змозі приділяти належну увагу псові, то навіщо мучати пса, звертаючи все на те що теж мисливець і хоче полювати з собакою.Вибачте та звучить егоїстично...У мене багато товаришів, які теж мисливці, але не заводять чотирилапого друга...
  6. Н

    Что делать с собакой? Дратхаар 5 лет.

    та думаю есть такие охотники, хот поддерживаю Вас по поводу воспитания с раннего возраста...тогда не знаю что предложить , это уже Ваши семейные нюансы и решать надо без посторонних, мне так кажется)Извините, если что не так сказал...
  7. Н

    Что делать с собакой? Дратхаар 5 лет.

    подаруйте його комусь, не мучайте собаку... Я маю на увазі комусь з мисливців
  8. Н

    пропоную мед на різне по полюванню

    Пропоную соняшниковий мед на все що стосується полювання.Я молодий мисливець, якому багато чого ще потрібно мати у своєму "арсеналі"...Пропонуйте все, будемо домовлятися.
  9. Н

    Посоветуйте собаку

    так РОСи гарні товариші, віддані і добре піддають дресурі...
  10. Н

    Подарю стреляные гильзы 12к парковые и пластик.

    Дякую, все отримав
  11. Н

    Весы аптечные , гирьки, мерка для пороха

    дякую все отримав)
  12. Н

    Обменяю

    Фото немає чим кинути, але може щось придумаю...Оцініть Ваш товар на обмін і я під ту суму Вам запропоную певну кількість...Згодні?
  13. Н

    Посоветуйте собаку

    я з Вами згоден.головне щоб була по душі...
  14. Н

    Обменяю

    у мене журнали далеко не за один рік...Скільки років випуску журналу ви хочете за те що мене цікавить? Я так розумію закрутка зірочка для 12 к?
Зверху