Нещодавний вміст від Крук

  1. К

    Зелені Свята

    Хай дух святий наповнить вас сьогодні, Дасть сили і наснаги вам,добро творити, А гілочка зелена,що є символом життя, Святковий настрій допоможе вам створити! Вітаю із зеленими святами!
  2. К

    Мисливська Кімната

    Стілець просто слів нема.
  3. К

    Продам стартові пістолети

    В резерві за alessander
  4. К

    День Героїв

    А ви в що перетворюєте наш форум шановний???????? Не задавали собі таке питання????? Та я вам аналогічних фактів знаєте скільки можу навести, сторінок не хватить. Що ви ніяк не заспокоїтесь, на вас вже навіть ніхто уваги незвертає. Але як говориться в одному народному прислів"ї "Якщо пес немає...
  5. К

    Саморобний пристрій для спорядження патронів

    А можна докладніше? І де можна глянути на його вироби?
  6. К

    Продам стартові пістолети

    Стоїть намертво запресована заглушка, не на різьбі.
  7. К

    Продам стартові пістолети

    Так ще є. Ціна 550 грн. шт.
  8. К

    День Героїв

    Героям Слава!!! Приєднуюсь до привітань, усіх зі святом.
  9. К

    Продам рации Motorola euro 446

    400грн за три шт?
  10. К

    Карабін Marlin XS7

    Невже у нас на форумі так мало власників цього карабіна, шановні мисливці та дайте ще якісь відгуки?
  11. К

    Що за рушниця

    А як же Ви шановний TOZ-34ER могли таких зустрічати. Якщо такі ходять тільки вночі :)
  12. К

    Мораторий на охоту на 3 года

    Оце правильна думка. Повністю підтримую.
  13. К

    Ліміти на сезон полювання 2013/2014

    Як на мене то закриття полювання на 5, 10, чи 20 років не дуже змінить ситуацію. По перше: Не буде полювання, не будуть платитися внески, братися відстрілки, ліцензії і т.д. Одже небудеться вести належна робота в господарстві. По друге: Єгеря і весь їх склад за мізерну зарплату небудуть...
  14. К

    C праздником!

    Знаєте шановний bosiak, тему я аж ніяк не перепутав я нехочу з вами спекулювати на рахунок цього. Тому що внас дуже різні погляди, але я б дуже хотів подивитися яке би вим було добро якби комуняки зі своїми червоними підстилками були при владі? Люди добрі та кого Ви прославляєте??????? Ви...
  15. К

    ВОЄННО-ІСТОРИЧНІ РЕКОНСТРУКЦІЇ

    ГУРБИ 2013 7 травня 2013 року в урочищі Гурби Здолбунівського району Рівненська обласна, товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» другий рік поспіль провело реконструкцію «Гурбенського» бою. "Попри те, що на цьому місці загинуло сотні повстанців – це, все ж , перемога, адже саме завдяки армії...
Зверху