Нещодавний вміст від Дідусь Юрко

  1. Д

    Продам гидраторы

    Якщо можна один гідратор,по можливості темного кольору. Вишліть по адресу м Дрогобич НоваПошта вул Бориславська 2,мій телефон 0677080405,Біда Юрій.Наперед дякую!
  2. Д

    Тоз 34 ер

    Магазин ягуар-сом,дуже хороша та оперативна фірма.
  3. Д

    Тоз 34 ер

    Сьогодні відзвонив Сашуник з Киівської області,"красиво уведший мои ричаги",парниша - молоток,все сприйняв з долею жарту,взамін запропонував допомогу по ремонту "ружжа". Радий за людей розуміючих жарти,думаю .що він справжній мисливець. В нагороду отримав дзвінок з інтернет магазину -найшлись...
  4. Д

    Тоз 34 ер

    Тоз-34ер,флажкова модель,буду вдячний братам з Донбасу!
  5. Д

    Тоз 34 ер

    Якесь гамно прочитало повідомлення і ввівши в оману Юру забрало ричаги собі, Чудо з Киівської області!!!!!!!Справжні мисливці так не роблять,ой не впрок тебе будут ети яблочки,ой не впрок!!!!! Тему не закриваю,ричаги потрібні,хто має нехай пише!
  6. Д

    Тоз 34 ер

    Терміново куплю "ричаг взвода пружин тоз 34 ер" .Ціна ролі не грає. Куплю комплект з двох ричагів.
  7. Д

    В поисках трофейного фазана...

    І миисливці хороші,і собаки, ну а фотографії бомба. " Адин вопрос"- де так угіддя і така красота?
  8. Д

    Продам патроны холодной пристрелки, разные

    А патрончика 5,6 -39,тобто на Барсик зробити можна?З повагою!
  9. Д

    Патроны холодной пристрелки

    Пробував,на 100 метрів видно добре в сумерках,батерея працює.При пристрілці добре використати темну мішень.Приборчик своїх грошей вартує.
  10. Д

    Патроны холодной пристрелки

    Патрончик цікавий,отримав як і обіцяли,все працює,батерея жива.Єдине в інструкції написана контрольна відстань 50м. Для хорошого карабіна відстань пристрілки 100. Завтра попробую на 100м і відпишусь. Ціна,якість та швидкість виконання заказу на 5 балів,за що і "бальшое человеческое спасибо".
Зверху