Нещодавний вміст від Анатолий ИЖ-27Е

  1. А

    Полювання на пушного звіра

    Доброго дня, шановний PinchukMP! Така сама ситуація цього року і в нас на Хмельниччині - бракондони на фари вибили усього зайця, а ми як ... ходимо і за цілий день неможемо навіть побачити зайчука, не те щоб вже стріляти. УТМР абсолютно ніяких дій не проводить по вилову бракашів, куди йдуть наші...
  2. А

    продано

    Доброго дня, yarik1! ІЖ-58М 1971р.в., 12к не цікавить? Можу скинути фото.
  3. А

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Оdeslig, гарний звіт. З полем!
  4. А

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Неділя - 16.11.14, вирішили після 12:00 пройтися з Кумом по наших городах за містом. Я взяв із собою своїх малих мисливчиків - перший їхній вихід. Протоптавши зо 3км. вирішили повертатися додому. Підняли одного зайчика - але через високу траву здобути його не вдалося. Далі Кум піднімає з городу...
  5. А

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Вихід - 15.11.14: - виїзд за 20км. від Летичева, 2-а рази наші помічниці Нота та Гєрда крутили зайчика - безрезультатно. Сходжено багато км. високої трави - лис проходить поміж мисливців і повертається назад. Після переходу в інше місце полювання один з мисливців піднімає зайчика за 10м.- 2-а...
  6. А

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Доброго дня, Шановне Братсво! Ось нарешті і в мене випала вільна хвилина, щоб поділитися своїми враженнями від відкриття полювання 01.11.2014р. Виїхали всією нашою мисливською громадою та 2-ма красунями АРГ 06:00 зі славного містечка Летичева на чудові краєзнавчі місця за селом Кудинка під...
  7. А

    Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

    Добрий ранок, Андрій! Теми у мене у розділах: Продам "приспособления, снаряжение", "разное для охоты" та "плавсредства".
  8. А

    Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

    Доброго дня, Андрій! Як швидко знайти власні теми (оголошення)в розділі ПРОДАМ?
  9. А

    Продам 2-е пыжерубки 12к.

    Продам 2-е пыжерубки 12к. для высечки пыжей и прокладок. Цена - 100грн/шт, если 2- вместе - по 80грн/шт.
  10. А

    Продам 2-е пыжерубки 12к.

    Продам 2-е пыжерубки 12к. для высечки пыжей и прокладок. Цена - 100грн/шт, если 2- вместе - по 80грн/шт.
  11. А

    Куплю ИЖ-26 или ИЖ-54 12к. в идеальном состоянии

    Куплю ИЖ-26 или ИЖ-54 12к. в идеальном состоянии за разумную цену.Предложения с фото в личку.
  12. А

    Продам 2-х местную разборную дюралюминиевую лодку Чирок

    Продам 2-х местную разборную дюралюминиевую лодку Чирок. Лодка в очень хорошем состоянии, не течет. Отличное средство для рыбалки и охоты.Фото сброшу позже, не могу добавить.
Зверху