Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Hovarf

Слідопит
Видимо не все потеряно с 0000 как многие здесь им пророчат.)))))))
Найкрупніший дріб 4/0 (5 мм) на мою думку завжди був, є і напевне ще довго буде найкращим боєприпасом при облавних полюваннях на вовка. Недарма його в народі називають "вовчак". Особисто я при полюванні на лисицю в лівий ствол завжди кладу 3/0 або 4/0. Хоча можливо для лисиці це трохи і забагато. Але так вже якось почуваюсь впевненіше.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Таке питання. Якщо шріт "0000" і більший не є затребуваним (завеликий для зайця, лисиці, по копитним заборонений згідно Закону), то чому в лінійці іменитих брендів завжди є вибір набоїв з грубими номерами шроту (5/0...10/0)??? :)
 

Hovarf

Слідопит
А полева 1, теж дає , і що заборонили....
На мою думку люба куля може давати рикошети. Яким буде цей рикошет - залежить від кута попадання, від маси кулі, її швидкості та матеріалу виготовлення, від предмету в який вона влучила (гілка, стовбур дерева, камінь). Може ще від якихось факторів залежить. Щодо причин заборони круглих куль - я висловив тільки своє припущення , про що десь читав в інтернеті. Можливо причини інші. Прошу вибачення, що відхилився від теми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Найкрупніший дріб 4/0 (5 мм) на мою думку завжди був, є і напевне ще довго буде найкращим боєприпасом при облавних полюваннях на вовка. Недарма його в народі називають "вовчак". Особисто я при полюванні на лисицю в лівий ствол завжди кладу 3/0 або 4/0. Хоча можливо для лисиці це трохи і забагато. Але так вже якось почуваюсь впевненіше.
Також так роблю. І хоча це не зовсім відповідає мисливській етиці, не цураюся стріляти по лисиці і на великі дистанці.
 

Hovarf

Слідопит
Таке питання. Якщо шріт "0000" і більший не є затребуваним (завеликий для зайця, лисиці, по копитним заборонений згідно Закону), то чому в лінійці іменитих брендів завжди є вибір набоїв з грубими номерами шроту (5/0...10/0)???
На мою думку є ще один об'єкт полювання - вовк. А останнім часом в південних областях - шакал. Поки на них будуть проводитись полювання, дріб 0000 буде мати попит.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На мою думку є ще один об'єкт полювання - вовк. А останнім часом в південних областях - шакал. Поки на них будуть проводитись полювання, дріб 0000 буде мати попит.
В Європі полюють на вовка??? :)
 

ATIS

Снайпер
На мою думку люба куля може давати рикошети. Яким буде цей рикошет - залежить від кута попадання, від маси кулі, її швидкості та матеріалу виготовлення, від предмету в який вона влучила (гілка, стовбур дерева, камінь). Може ще від якихось факторів залежить. Щодо причин заборони круглих куль - я висловив тільки своє припущення , про що десь читав в інтернеті. Можливо причини інші. Прошу вибачення, що відхилився від теми.
Ви все вірно написали, заборонили бо рекошетять, а я пишу що полева теж гарно рекошети робить, а не заборонена....
 

Hovarf

Слідопит
а я пишу що полева теж гарно рекошети робить, а не заборонена..
Ну, давайте не будемо забувати ще про таку річ як реклама. Часом виробники так "розмалюють" свій товар, що він користується шаленим успіхом, хоча якщо розібратися тверезо - не має жодних переваг перед своїм попередником.
 

am_ua

Мисливець
Думаю, що заборона круглої кулі полягає в її вартості. Її можна виготовити в домашніх умовах. При правильному підборі комплектуючих дає відмінні результати. Думаю, що половина з усіх існуючих куль рикошетить не менше, але зате коштує в рази дорожче.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, що половина з усіх існуючих куль рикошетить не менше, але зате коштує в рази дорожче.
Да сколько их надо-то, за всю легальную охотничью жизнь? Чтобы сэкономить сотню-другую на хороший, качественный пулевой патрон? Никогда не понимал такого подхода к ответственным, единичным выстрелам.
А если для пострелух-так полно вокруг бюджетных вариантов.
Нет. Пулевые патроны-это не метод экономии бюджета охотника точно!
 

am_ua

Мисливець
А чому ви вважаєте, що патрон з круглою кулею не є якісний? Я люблю кульову стрільбу, 99.9% це дійсно пострілухи. Але чому бюджетний варіант це все крім круглої (не враховуючи незрозумілих заборон на колективних полюваннях і т.п.)?
 

am_ua

Мисливець
Про картеч я не говорив ні слова. Як кажуть "нове то добре забуте старе". Врешті спробуйте, може сподобається.
 

am_ua

Мисливець
Чому повинні? Просто можете, щоб змінити своє негативне ставлення.
 

huntumy

Зброяр
Навіщо його міняти? Стріляю своїми кулями і майже не мажу. За картеч на полюванні у нашому колективі можна по шиї отримати. Не вмієш стріляти сиди дома.
 
Зверху