Повнозамковий Британець з вінтажним кейсом

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Приглянулися пару цікавих,породистих горизонталок з Туманного Альбіону
Почну з Charles Boswell
Рік народження невідомий(на жаль)
ТТХ-стволи довжиною 28 інч(71.1см),чистенькі
Лівий 0,75 звуження(Improved Modified)
Правий 0,25 звуження(Improved Cylinder)
2 курка,ежектора
Гарне гравіювання по всій колодці,дерево-горіх з шикарною текстурою
В загальному стан дуже непоганий на її вік
Старий,вінтажний кейс
Цікавить визначення року випуску,грошова оцінка і пошук потенційного клієнта
Дякую всім
















 

Stanislav Fursa

Снайпер
Не знаю чому, глянувши на фото, рушничка в стані і в шикарному (по фото) + кейс, а це все один-одного доповнює, класичний Британець з фальшдошками, шикарне гравіювання, горіх думаю 4-5 класу (корінь горіха) да ще й з кейсом, та ще в стані рушничка, по тому чомусь кинулось мені в голову 4-5 тис $.
В голові пояснення "крутяться", а в голос не можу пояснити чому так..
Може ціну зависив сильно, но думаю 3500-4000$ точно буде коштувати, рушничка не з простих. Да і повнозамкові, висококласний горіх, фальшдошки, майстрова робота, ці рушниці не з дешевих.

П.С. Самом аж сподобалась рушничка.
4 роки назад в Києві дивився теж повнозамкову рушничку, правда Перде, но 20-го кал,з англ.ложа, рік не пам'ятаю, но власник просив за неї 500 000 тис/грн.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю чому, глянувши на фото, рушничка в стані і в шикарному (по фото) + кейс, а це все один-одного доповнює, класичний Британець з фальшдошками, шикарне гравіювання, горіх думаю 4-5 класу (корінь горіха) да ще й з кейсом, та ще в стані рушничка, по тому чомусь кинулось мені в голову 4-5 тис $.
В голові пояснення "крутяться", а в голос не можу пояснити чому так..
Може ціну зависив сильно, но думаю 3500-4000$ точно буде коштувати, рушничка не з простих. Да і повнозамкові, висококласний горіх, фальшдошки, майстрова робота, ці рушниці не з дешевих.

П.С. Самом аж сподобалась рушничка.
4 роки назад в Києві дивився теж повнозамкову рушничку, правда Перде, но 20-го кал,з англ.ложа, рік не пам'ятаю, но власник просив за неї 500 000 тис/грн.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Босуелл є Босуелл!!Гарна рушничка.Погано сфоткана колодка з клеймами,а також стволи,але і так видно,що це рушниця приблизно 1906-10 років.Стволи повинні бути з сталі Вітворта(пшеничний сніп).Головна фішка її-зйомний ежекторний механізм.Бачив таку,ціна була 5000$!!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Дякую камрадам за інфу!
Тема вичерпана!
 
Статус
Закрита.
Зверху