Перекурчик

Статус
Закрита.

КОРСары

Мисливець
дякуємо, пані Пью)))) вже легше, бо я хотім просити, шоб одну беретку мені здарував:D
Після сезону полювання з 300-ю Береттою, в пана Пью сплошний захват: Відстріляв більше 500 набоїв-самокрутів - жодного траблу!
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Після сезону полювання з 300-ю Береттою, в пана Пью сплошний захват: Відстріляв більне 500 набоїв-самокрутів - жодного траблу!
ну то не показник. у мене в МР-153 за 7 років володіння 2 неперезаряди... то не є показник для такого класу
 

sergo 771

Снайпер
дякуємо, пані Пью)))) вже легше, бо я хотім просити, шоб одну беретку мені здарував:D
Та піздожди ....швидкий як срач...а :D....я від пана Пью живу недалечко ...90 км ...а то для скаженої собаки 6 сєкунд неспішного ходу :D:D:D- тому я для нього рідніший...:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та піздожди ....швидкий як срач...а :D....я від пана Пью живу недалечко ...90 км ...а то для скаженої собаки 6 сєкунд неспішного ходу :D:D:D- тому я для нього рідніший...:D:D:D
та бачте, там акція кончилась!!!:D ніц не здаровують!!!:D
 

sergo 771

Снайпер
та бачте, там акція кончилась!!!:D ніц не здаровують!!!:D
Тю , блін...а я в сейфі павуків почім зря поганяв.....піду тепер мух наловлю - підгодовувати та гріхи замалювати перед ними буду...:D:D:D
 

КОРСары

Мисливець
Підкажіть, будь ласка, Даніш оіл - чі підійде для обробки дерева ружжа, чі є щось краше? Та як часто треба дерево оброблять?
 
Підкажіть, будь ласка, Даніш оіл - чі підійде для обробки дерева ружжа, чі є щось краше? Та як часто треба дерево оброблять?
Даниш Ойл и есть та самая льняная олия! Скорее, смесь растительных масел.
Только с добавками для лучшей полимеризации.
Именно Даниш и стоит использовать!
Только не погружая всю деревяху в масло, а нанося тампоном с просушкой между слоями.
Три слоя минимум.
Но Даниш бывает разный. Разных производителей.
Поищите в сети, какой лучше.
Льнянка так же хороша.
Но только ценой.
Сохнет она неделями, обязательно на открытом солнце - она полимеризуется.
Даниш высохнет за сутки.
 

sergo 771

Снайпер
Хлопці - а ну коліться по-доброму ,щоб я пальці в двері не вставляв - хто пасіку тримає ....?
Зразу кажу - то не для жінки ...їй начеб-то вистачає :D:D:D...Бо ви зараз почнете влажниє хвантазії вмикати...:D:D:D
 

Вік71

Снайпер
Хлопці - а ну коліться по-доброму ,щоб я пальці в двері не вставляв - хто пасіку тримає ....?
Зразу кажу - то не для жінки ...їй начеб-то вистачає :D:D:D...Бо ви зараз почнете влажниє хвантазії вмикати...:D:D:D
Валентин Ждан ! Він в тебе в друзях в ФБ !
 
Статус
Закрита.
Зверху