Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Вік71

Снайпер
Шановні колеги, відгукніться будь ласка, хто як вважає, чому закон дозволяє добувати косулю тільки кулею? У той час, коли найбільш імовірно іі узяти набоєм з 0000-ми, гуманно, щоб тварина не мучалась.
Постріл кулею по косулі з загону, коли вона "летить" на усьому ходу, більше нагадує, як істи борщ вилкою. Дуже поширена версія - щоб не було підранків, але куля, яка пройде черевною порожниною кози - це і не відстутність підранка і вкрай не гуманно!
Напевне, що серед нас є не тільки звичайні мисливці, такі, як я, а й мисливці - професіонали, які займають високі державні посади у цій галузі та мають доступ до загальносвітовоі статистики.
Косуля досить слаба на рану, і з близької відстані впаде і від "0". Чому заборонено полювати картеччю та крупними номерами шроту не знаю, може з техніки безпеки(рекошет),хоча й деякі види куль рекошетять не менше,та й летять значно дальше! Але закон є закон-мусимо виконувати! На рахунок кабана-тільки куля однозначно!
 

SEM 77

Новачок
Шановні колеги, відгукніться будь ласка, хто як вважає, чому закон дозволяє добувати косулю тільки кулею? У той час, коли найбільш імовірно іі узяти набоєм з 0000-ми, гуманно, щоб тварина не мучалась.
Постріл кулею по косулі з загону, коли вона "летить" на усьому ходу, більше нагадує, як істи борщ вилкою. Дуже поширена версія - щоб не було підранків, але куля, яка пройде черевною порожниною кози - це і не відстутність підранка і вкрай не гуманно!
Напевне, що серед нас є не тільки звичайні мисливці, такі, як я, а й мисливці - професіонали, які займають високі державні посади у цій галузі та мають доступ до загальносвітовоі статистики.
Напевно для того,щоб у звіра (косулі) було більше шансів врятуватись. Куля, як влучив,то добув. Ніяких підранків
 

agentkolya

Мисливець
Напевно для того,щоб у звіра (косулі) було більше шансів врятуватись. Куля, як влучив,то добув. Ніяких підранків
Врятуватися - це коли чистий промах!
Ваша відповідь і є найпоширенішою версію такоі вимоги, але уявить, скільки є частин тіла у косулі, коли Ви такі влучите у них, але вона буде бігти далі а потім ще довго мучитись.
 

SEM 77

Новачок
Врятуватися - це коли чистий промах!
Ваша відповідь і є найпоширенішою версію такоі вимоги, але уявить, скільки є частин тіла у косулі, коли Ви такі влучите у них, але вона буде бігти далі а потім ще довго мучитись.
Але ж я не говорив ,що підтримую полювання на косулю кулею. Кабан тільки куля.Але закон є закон.
 

Arsenfresh

Мисливець
Цього року перший раз до рук попав патрон заводський з 4/0, і то це було випадково, був на полюванні на качку і в патронтажі максимум #3, і побачили далеко гусей і товариш кинув два патрони мені, так застосувати і не вдалось навіть по мішені, шкода рушниці ТОЗ 34 звуження чок/ усилений чок.
 

Panters

Снайпер
Напевно для того,щоб у звіра (косулі) було більше шансів врятуватись. Куля, як влучив,то добув. Ніяких підранків
Під новий рік товариш кулею козлу по центру тулуба
влучив, ще 15хв. по лісі з собаками бігав поки добрали,
а я кабану пробив легені, крові шо з динозавра, пройшов
ще 500м. Куля це звичайно добре, але як видно з досвіду
буває всяке. Якщо по темі про 4/0, був в мене випадок тільки
став мисливцем, на другому полюванні по недосвідченості на
полі вистрелив по підсвинку 4/0, дистанція 50-60м., прошило
практично навиліт, в шкірі з іншої сторони зупилась, першим кулею
промазав. Взагалі 4/0 приміняю по лису та бродячим псам, на дистанції
40-50м, ближче і О достатньо, крім цього та вовка примінити такий
дріб більше ніде, як на мою думку, маю на увазі законно.
 

Panters

Снайпер
Патроны с 0000 применяют по незнанию,на шару, или с учетом "а як выскочить коза ".Зайца и лису уложит и вдруг коза то тоже положит.Так думают потенциальные браконьеры.А нормальному охотнику они(0000)ни к чему.При Союзе и вплоть до принятия нового закона(2000г.)копытных не запрещалось стрелять картечью.Из пуль популярной была пуля Бренеке так называемый в народе" "жакан."Четыре ноля узаконены от августа и до средины марта(отстрел хищника).Кто и зачем таскает с собой 0000 догадаться не сложно.
Куля Якана, в простонароді ,жакан, можливо бреннекеподібна, але точно не Бреннеке.
 

huntumy

Зброяр
Куля Якана, в простонароді ,жакан, можливо бреннекеподібна, але точно не Бреннеке.
Якана и жакан это разные пули.
Жакан называют пулю спутник.
Но это такое дело дело.
Смотрю на результаты голосования и честно сказать в шоке.
 

иж 18

Слідопит
Не вижу особого смысла применять 0000 да и 000 тоже. Разве, что для отстрела бродячих собак, как выше уже написали или для пострелух. У меня около 30 кг есть 000 СССР отец раньше зайцев стрелял такой, многие раньше нулями стреляли да и сейчас стреляют, пока я не использую, но пусть лежит.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Якана и жакан это разные пули.
Жакан называют пулю спутник.
Но это такое дело дело.
Смотрю на результаты голосования и честно сказать в шоке.
Цікаво, не чув про Спутник, щоб саме її, Жаканом називали.. Знаю, що кожен другий старий мисливець називає любу кулю Жакан, а реально звідки назва пішла... ? Пішла з кулі Якана (Yakana) і коли вона тільки вийшла на "світ", хтось не правильно прочитав на англ.мові слово і замість Якана, прочитали, як Жакан (рідше Джакан), от і ця "ложна" назва пішла по мисливцям, що і досі це слово вживають у народі:)
І це все, тільки із-за того, що хтось не правильно прочитав слово і сказав не правильно прочитане слово в голос, от і звідди це пішло і довго буде ходить..;)
Кажу Вам, як колекціонер куль))

Добре, далі по темі, щоб не засмічувати зайвими словами.
 

huntumy

Зброяр
Цікаво, не чув про Спутник, щоб саме її, Жаканом називали.. Знаю, що кожен другий старий мисливець називає любу кулю Жакан, а реально звідки назва пішла... ? Пішла з кулі Якана (Yakana) і коли вона тільки вийшла на "світ", хтось не правильно прочитав на англ.мові слово і замість Якана, прочитали, як Жакан (рідше Джакан), от і ця "ложна" назва пішла по мисливцям, що і досі це слово вживають у народі:)
І це все, тільки із-за того, що хтось не правильно прочитав слово і сказав не правильно прочитане слово в голос, от і звідди це пішло і довго буде ходить..;)
Кажу Вам, як колекціонер куль))

Добре, далі по темі, щоб не засмічувати зайвими словами.
Возможно в разных регионах называют по своему.
 
Зверху