Перекурчик

Статус
Закрита.

Russ

Мисливець
Щоб не було непорозумінь, я не пропагую, ось і виставив. Пан Яковлєв написав і процитував все правильно, але є одне но... Я думаю, що в керівництві УТМР давно відомо, що весняне полювання на птицю, наприклад на Полтавщині, за мовчазною згодою районних УТМР проводилось і проводиться. І якщо хтось напише, що такого немає, або невідомо, то це буде обман. Там полюють так, ніби сезон відкрито офіційно і лягає тих гусей така кількість...
П.С. Його потрібно не відкривати, а закривати)))
 
Останнє редагування модератором:

Russ

Мисливець
А полювання на вальдшнепа хто закриє? Чи також невідомо? Тоді на північ України, там "відкрито".
 

kef

Зброяр
А полювання на вальдшнепа хто закриє? Чи також невідомо? Тоді на північ України, там "відкрито".
Там і глухарі,рябчики.рисі.лосі...Але з космосу ніхто не прилетів щоб їх стріляти.! Все залежить від самих нас.Поки в головах буде полова , толку не буде. І незабаром той час,коли полювати будемо в комп'ютерних іграх.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Щоб не було непорозумінь, я не пропогандую весняне полювання на птицю, а зустрів петицію на багатьох непрофільних форумах, ось і виставив. Пан Яковлєв написав і процитував все правильно, але є одне но... Я думаю, що в керівництві УТМР давно відомо, що весняне полювання на птицю, наприклад на Полтавщині, за мовчазною згодою районних УТМР проводилось і проводиться. І якщо хтось напише, що такого немає, або невідомо, то це буде обман. Там полюють так, ніби сезон відкрито офіційно і лягає тих гусей така кількість...
П.С. Його потрібно не відкривати, а закривати)))
Та хіба таке лише в УТМРі та на Полтавщині?!. А туди навіть КГБісти браконьєрити їздили. Та й хіба лише туди...
Із держконтролем і судовою системою у нас...
 

Russ

Мисливець
Там і глухарі,рябчики.рисі.лосі...Але з космосу ніхто не прилетів щоб їх стріляти.! Все залежить від самих нас.Поки в головах буде полова , толку не буде. І незабаром той час,коли полювати будемо в комп'ютерних іграх.
Та хіба таке лише в УТМРі та на Полтавщині?!. А туди навіть КГБісти браконьєрити їздили. Та й хіба лише туди...
Із держконтролем і судовою системою у нас...
Так, біда((( Як казав один мій знайомий: "Поки не став мисливцем, не знав проблем..."
П.С. КГБісти їздили, знаю((
П.П.С. Наші діти вже і так живуть в гаджетах. Ви подивіться хто в ліс по гриби ходить. Діти і не знають з якої сторони туди зайти, а ми в свій час не вилазили з нього). Один плюс, бракоши з роками зникнуть самі собою, в компі полювати ефективніше і зручніше).
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А що тут конкретніше? Явки, паролі?) Чи також на вальдшнепа на тягу захотілось?)))(жарт)
Та конкретніше це означає які райони півночі цим грішать зловживають, на тягу не хочу, бо полюю ціленаправлено на шкідників, а качка то попутно
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
полюю цілеспрямовано на шкідників
Пацани, перш ніж надавати такі вислови, ви хоч прочитайте, хто за Законом є "шкідником", а кого ви тут на фото виставляєте!
Ось скажіть, як називається вид птахи на вашому фото? А цей вид визначений в Законі таким, як ви його обізвали?..
А потім "зоозахисники" називають мисливців,.. як би простіше сказати... необізнаними варварами.
А ви ж - ВЕТЕРАН поважного сайту!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Пацани, перш ніж надавати такі вислови, ви хоч прочитайте, хто за Законом є "шкідником", а кого ви тут на фото виставляєте!
Ось скажіть, як називається вид птахи на вашому фото? А цей вид визначений в Законі таким, як ви його обізвали?..
А потім "зоозахисники" називають мисливців,.. як би простіше сказати... необізнаними варварами.
А ви ж - ВЕТЕРАН поважного сайту!
Я знаю як він зветься і як він відноситься до закону, але те що він той птах творить в угіддях то ви і самі знаєте...
 

Копатыч

Зброяр
як називається вид птахи на вашому фото?
https://ru.wikipedia.org/wiki/Галка
Ни коим образом, к "вредителям" - НЕ относится .....:eek::eek::(:(:(:confused::confused::confused::confused:
Стаття 33.
Відстріл та відлов хижих та шкідливих тварин,
добування мисливських тварин для наукових цілей,
переселення в нові місця перебування


Відстріл та відлов вовків, бродячих собак і котів, сірих
ворон
здійснюються мисливцями під час полювання на інші види
мисливських тварин.
 

Russ

Мисливець
Та конкретніше це означає які райони півночі цим грішать зловживають, на тягу не хочу, бо полюю ціленаправлено на шкідників, а качка то попутно
Ціленаправлено на шкідників в мене не виходить, напевно не вистачає на все часу. По можливості колективом їх відстрілюємо, створюєм бригади, лиса, бродячих котів, собак, сірих ворон б'єм. До галок ще не дійшли)) Ви своїм ціленаправленим полюванням на хижака напевно в угіддях вже все вилось добити галок і сойок))
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ціленаправлено на шкідників в мене не виходить, напевно не вистачає на все часу. По можливості колективом їх відстрілюємо, створюєм бригади, лиса, бродящихбродячих котів, собак, сірих ворон б'єм. До галок ще не дійшли)) Ви своїм ціленаправленим полюванням на хижака напевно в угіддях вже все вилось добити галок і сойок))
З якої ви області?
 

Russ

Мисливець
Про весняне полювання згоден, гуску жалко, але якщо чесно, поклавши руку на серце, постояв би на тязі вальдшнепа чи з підсадною посидів би на селезня. Відстріл качура весною не дурний прмдумав, багато шкоди вони роблять через перевищення тестостерону в крові)
 

Russ

Мисливець
Та розумію, але звернув увагу на те, що в тих колективах, де полювання залишили літні люди, а залишилась в основному молодь, відсоток випадків браконьєрства зменшився. Проте виріс більш технічний вид, це з тепловізорами і пнб.
 

Просто охотник

Мисливець
Та розумію, але звернув увагу на те, що в тих колективах, де полювання залишили літні люди, а залишилась в основному молодь, відсоток випадків браконьєрства зменшився. Проте виріс більш технічний вид, це з тепловізорами і пнб.
Не совсем понял браконьерство уменьшилось а теплики увеличились:D
 

Russ

Мисливець
Да нет, я просто не разделил. Я в общем о новых видах браконьерства, а уменьшилось из-за того, что старые охотники с детства знали все места отхода, прохода в угодьях, лес знали как свои пять пальцев. Молодежь мало этим интересуется, у них просто "уровень" не тот. Раньше дедам мясо на свадьбу заказывали, а не покупали, они в лес с рюкзаком без ружья шли и с полным возвращались.
 
Статус
Закрита.
Зверху