Борьба с браконъерством

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ловлять бракош в куфайках, на дерев’яних і ризикових лодках, з одностволками і курковками в ізоленті.
Хоч раз показали дядька на крузаку з тепляком, чи на снігоході якогось чинка???
Ні, я лічно не бачив.
 

Yarik1993

Мисливець
Ярик а якщо буде інша постановка в якій опинитесь Ви. До прикладу на минулих вихіних на одних угіддяг зустрілись три колективи із проміжками часу і ходили по тих самих комишах один за одним. І мисливці з першого колективу добули косулю ізаховали в кущах, двлі йде ваш колектив стрільба по зайцю і.т.д. і тут Ваш собака знаходить цю косулю, а в третьому колективі за вами ідуть активісти місцеві прибігають ззаду і все .... Виходить ви браконьєр.
Це все припущення, але сказано до того, що скрізь має бути доказова база і ніхто не може звинувачуватись і його дії не можуть бути піддані розголосу до моменту встановлення вини особи.
Да можливо хтось не має такої активної життєвої позиції як Ви. Але ловити порушників простий месливиць не має права. На крайняк він при виявленні порушення має сповістити відповідні органи, а там знають як розбиратись.
В рейді була єгерська служба та працівники поліції.
 

Vitaly 77

Новачок
Браконьер є не тільки в Україні вони є і в розвинених країнах. Доприкладу на каналі Діскавері є передача здається "Лісники" про роботу єгерської служби в Штатах, от там цікаво подивитись як у них все поставлено і працює, і доречі без участі активістів.
 

Yarik1993

Мисливець
Ловлять бракош в куфайках, на дерев’яних і ризикових лодках, з одностволками і курковками в ізоленті.
Хоч раз показали дядька на крузаку з тепляком, чи на снігоході якогось чинка???
Ні, я лічно не бачив.
Ну а наші козаки всі при званях і при зв'язках по дорозі телефонували і на Прилуки і на Київ.
 

Yarik1993

Мисливець
Браконьер є не тільки в Україні вони є і в розвинених країнах. Доприкладу на каналі Діскавері є передача здається "Лісники" про роботу єгерської служби в Штатах, от там цікаво подивитись як у них все поставлено і працює, і доречі без участі активістів.
Був за кордоном бачив і мисливські господарства і охорону угідь,але нам далеко до того менталітет не той:(
 

Vitaly 77

Новачок
Чи повертаючись до того прикладу, що я наводив вище. Вам би було спокійніше щоб вас із знайденою косулею оформили єгерь з поліцейським
 

Vitaly 77

Новачок
Ви були по обміну досвідом за кордоном на предмет як там працюють, чи може полювали?
 

Yarik1993

Мисливець
Чи повертаючись до того прикладу, що я наводив вище. Вам би було спокійніше щоб вас із знайденою косулею оформили єгерь з поліцейським
Якби знайшов то зателефонував куди потрібно,а не тягнув до багажника,і взагалі я по відтворювальних ділянках з рушницею не гуляю.
 

КОРСары

Мисливець
Читаю гілку... Таке враження, що тут зібрались у день адвоката працівники даного контінгенту, щоб захистити бракош... Пане Ярік! 1000 плюсів Вам у карму за Ваш ентузіазм!
 

Vitaly 77

Новачок
Судячи з вашого ніку. Ви 1993 року народження. Тому маєте максимально 5 років мисливського стажу. А тут є люди із більшим життєвим і мисливським досвідом.
Люди яких ви зловили можливо браконьєри, але ми ведем Вам до того, що не протрібно викладати відео не перевірене слідством до кінця в мережу і хвалитися можливо і не своєю заслугою.
І ще, я теж був за кордоном но мені чомусь там не показували на якому рівні в них мисливське господарство і все з ним повязане.
Я все сказав!!!
 
Зверху