Franchi Affinity

миклован

Снайпер
Да , забыл сказать , фирма даёт гарантию семь лет на все из металла , и можно стрелять стальной дробью.
 

миклован

Снайпер
Подкалиберной , своей рубейкина стрелять можно вплоть до чока . Калиберными я думаю можно не больше чем 0.5 и то надо мерять пулей , пройдет через чок или нет , ружья бывают с разной сверловкой . Лучше не рисковать калиберными и на всякий случай носить подкалиберную.
 

Fonex

Снайпер
Подкалиберной , своей рубейкина стрелять можно вплоть до чока . Калиберными я думаю можно не больше чем 0.5 и то надо мерять пулей , пройдет через чок или нет , ружья бывают с разной сверловкой . Лучше не рисковать калиберными и на всякий случай носить подкалиберную.
Благодарю Вас за ответы, информацию и уделенное время!
 

Черниговский

Слідопит
У меня франки стреляет с коробки 28 32 36. На стволе воронение конечно не ахти но никогда ржавчины на нем не видел, кучность устраивает. Прикладистость для меня самое главное) а оно в этом ружье очень хорошее для меня, проставок не ставил и так легло как влитое. Как ружьё на каждый день очень даже ничего.
 

ATIS

Снайпер
Я в свому проставку міняв, піднімав приклад в верх ( відкривав трохи планку ), бо трохи нижче било. Зараз все гут. Перезаряджає від 28 грам як часи.
 

Mechanik

Снайпер
Раджу "франководам" від Made in Italy та власникам зброї Made in Turkey для збереження своєї зброї в подальшому від корозії, використовувати перед полюванням, надійний та якісний консервант Liqui Moly Motor Innenkonservierer - консервант двигунів.
Одна вада - не дешевий, 363 грн. Але, зброя буде захищена на всі 100%
Можна звичайно і автомобільним маслом користуватись, але пряме призначення консерванту, це захист від корозії.

IMG_4635[1].JPG
 

Mechanik

Снайпер
Тоді слухайте уважно, як використовується консервант по призначенню.
Даний препарат наносять методом впорскування в повітряний тракт двигуна, підвісних лодочних моторів, за для збереження від корозії циліндрів двигуна, на зимовий період.
Плівка яка покриває стінки циліндрів, надійно захищає двигун, навіть від агресивного середовища морського клімату. Зауважте.
Сіль це ворог металів, тому щоб уникнути таких мертвих прихватів ЦПГ німці і створили консервант для захисту від корозії.
Працює бездоганно препарат і в області зброї, перевірено особисто.
Та будь які зовнішні погодні фактори впливу на метал, не приносять мені ніяких, неприємностей.
Секунда справи, і хоч під дощ, став рушницю.
Рrotected.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
З МЦ 21-12 таких "траблів" не буває і консервант там "як зайцю стоп сигнал" (хіба що в міжсезоння щоб "красиво" стояти в сейфі) :D І на відміну від Franchi Affinity, не вся зброя Made in Turkey боїться дощу :)
 

Mechanik

Снайпер
Генадій. Про МЦ 21-12 я і слова - не вимовив. Такому "звірю" як МЦ 21-12, не страшні ні дощ, ні туман, ні хуртовини.
Головне, прямі руки у власника зброї і світлий розум.
 
Зверху