Говорят что Заур(старий бельг)

tyrist 1945

Тигр
Ця рушниця(скоріше всього Зауер) виготовлена по замовленню торгового дому Георге Завріческу(Румунія),який знаходився на вулиці Григоре Габріелеску в Бухаресті!!!Ну а решта залежить від топіка!:p
Георг Завріческу це ясно. А що значить локот?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

стрелок60

Слідопит
у меня возникает, как объяснить это фото?
Вам уже ответили в принципе.Это фирменный знак Круповской стали.Может стоять не только на пушке но и на рельсе.Могу ошибаться,но по моей инфе-только Зауэр имел право ставить такой знак.
 

стрелок60

Слідопит
Ви помиляєтесь. Зауер не робив колеса до паровозів і гармати також не робив.
Я этого не утверждал.3 кольца-фирмовый знак круповской стали,а что с нее делали это другой вопрос.На фото затвор пушки с клеймом.
 

tyrist 1945

Тигр
Я этого не утверждал.3 кольца-фирмовый знак круповской стали,а что с нее делали это другой вопрос.На фото затвор пушки с клеймом.
Я мав наввазі право Зауера на ексклюзивне використання знаку трьох кілець.
 

Romich7

Мисливець
Добрый вечер всем! Данный экземпляр продается! Стволы не очень, присутствует сыпь, не большие раковинки . 3500 грн
 

Romich7

Мисливець
Я купил эо ружье, но знаю о нем совсем мало. Прошу форумчан поделиться знаниями. Еще нужны некоторые запчасти
 

kef

Зброяр
Вже все написано. А Вам доведеться бути готовим викласти суму на реставрацію.І вона буде не маленькою.Якщо хочете зробити якісно.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все таки фото велика сила!!Без фото думали,що Зауер,а з фото виявився старий,дуже вбитий,1924 року випуску бельг!!Але не простий бельг,а з "трикільцевою" ствольною парою,яку виготовили для циганського барона і яку підписали золотом!!
 
Зверху