Патроны РИО .... Стоит брать??? Кто что посоветует???

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нещодавно купив патронів РІО не мало не багато, а 48 кг. перед цим стріляв ними - кращі тахо, хоч і комплектуючі ХАМАКС. думаю не прогадав. в гільзи потім споряджу самокрут - ще один плюс.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
:eek:
нещодавно купив патронів РІО не мало не багато, а 48 кг. перед цим стріляв ними - кращі тахо, хоч і комплектуючі ХАМАКС. думаю не прогадав. в гільзи потім споряджу самокрут - ще один плюс.
Нехило, ё мана!!!
То пан повный багажник напаковал.
Копчики по дороге домой не просили багажник открыть на посмотреть.:D

Представляю их лица..:D
А пан такой: "Хлопці, та в мене всі документи є". І наць тобі чек з магазину.. А там чорним по білому надруковано: "Продано громадянину такому-то 48 кілограмів набоїв".))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То пан повный багажник напаковал.
то я тобі скажу - стілько важить 1000 патронів:D. а все ж краще позаяк ТАХО, Імпульс, Кречет, Мельничук. на мою думку РІО зайняло достойну позицію бюджетного патрона і співвідношення ціна-якість виграють. говорю лише за 32 г навіску, та за 28 у 16 калібрі. ІМХО.
 

ATIS

Снайпер
Скільки не розбирав патрони Ріо, завжди був якісний шріт і гарний контейнер, за свою ціну патрон нормальний. На полюванні що Ріо, що Ротвайл, якщо попав то впало.
 

Вова!!!

Снайпер
Не-е...:) Тут ещё не маловажную роль играет наш хохлятский менталитет .:) "У сусіда хата краща , машина дороща , а у жінки цілюлиту на сраці нема !":):D
ТАХО может и не плохие ... В среднем .:)Но всё нЭнаше -лучше !:D
 

Корнилов

Снайпер
Не-е...:) Тут ещё не маловажную роль играет наш хохлятский менталитет .:) "У сусіда хата краща , машина дороща , а у жінки цілюлиту на сраці нема !":):D
ТАХО может и не плохие ... В среднем .:)Но всё нЭнаше -лучше !:D
Самокрут лучше)))
 

ATIS

Снайпер
Ну-у ... Не всегда . :)Были бы нормальные цены или мы больше зарабатывали ... С чего выбрать есть !:) Хотя и не всё.
Згідний повністю.. Щоб Міраж коштував як мій самокрут, я би його брав і не морочив собі голову. А так...... Економим.
 

Вова!!!

Снайпер
Сегодня после знакомого подобрал гильзы и контейнера . Лепестки у контейнера без перемычек , очень жесткий пластик . По его словам неплохой патрон , дробь очень твердая . И вроде бы падает намного лучше чем после обычного Рио . Кто чё о них скажет ? Кто уже пользовался ?
IMG_20191016_204935.jpg
IMG_20191016_204910.jpg
IMG_20191016_204759.jpg
IMG_20191016_204721.jpg
IMG_20191016_204647.jpg
IMG_20191016_204558.jpg
 
Если ровнять рио и тахо , то тахо возьми и выбросьте , тахо шлак ещё тот и не стоят даже своих малых денег . Чего не сказать о Рио , мне нравится качество и цена .
 
Если ровнять рио и тахо , то тахо возьми и выбросьте , тахо шлак ещё тот и не стоят даже своих малых денег . Чего не сказать о Рио , мне нравится качество и цена .
Не всегда. Есть таховские патроны, та же Аскания. Вполне хорошо себя зарекомендовали. И те же Рио, особенно синие... Которые полное...
Но это ИМХО.
С Ув!!!
 

Dimastiy

Мисливець
Сегодня после знакомого подобрал гильзы и контейнера . Лепестки у контейнера без перемычек , очень жесткий пластик . По его словам неплохой патрон , дробь очень твердая . И вроде бы падает намного лучше чем после обычного Рио . Кто чё о них скажет ? Кто уже пользовался ? Переглянути вкладення 518886 Переглянути вкладення 518887 Переглянути вкладення 518888 Переглянути вкладення 518889 Переглянути вкладення 518890 Переглянути вкладення 518891
Це патрон з омідненим шротом і має початкову швидкість 420м/с (принаймні так заявляють) Позиціонують його як боєприпас для полювання на фазана, вроді як для американського ринку
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
В 12 калибре РИО, мне не очень понравились. А в 16-м не плохие.
А по поводу ТАХО, соглашусь с коллегой выше, Аскания вполне не плохой патрон. И еще крайнее время мне приглянулись ТАХО ХантМастер в 12-м, правда там на 12-й калибр навеска 30 грамм, но я пока данными патронами еще без промаха.
 
Зверху