Перекурчик

Статус
Закрита.

Fonex

Снайпер
По фото бачу, шо вона не під малу та середню людину, бо приклад довгий такий
 

Fonex

Снайпер
Звук як з гармати, диму як з буржуйки
:D:D:D
Я не уявляю як з нею полювати і часто стріляти
Ну, вона явно не для ходової - з цим не поспориш, вона певно для таких полювань, як на гусака і зроблена, шоб десь стояти з нею, шоб біля Вас був чималий дуб віковий, шоб було куди упертись при пострілі:D і шмаляти тих білолобих як мух))))))Цікаво, якщо стріляти в тирі закритому, то які навушники треба?)))))))))))))))Мабуть отакі))))))
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Ндааа, цікаво таку потримати, роздивитись, та й шмальнути теж:rolleyes::)
 

kef

Зброяр
Т
Ну досить потужний. Я не уявляю як з нею полювати і часто стріляти. Звук як з гармати, диму як з буржуйки
Для одного пострілу нормально.Бах і вся стая на місці залишилася.Для того їх і робили.4 к.бачу вперше.Десятку знаю .
 

Leodr

Снайпер
Коллеги, ну очень редкое ружье, и каждому из нас хотелось бы стрельнуть и него! Игорю уважение за хобби, и то что у человека есть такой девайс. Думаю что многие из нас хотели бы иметь такое! Хотя-бы для собственного саморажения!
 

tyrist 1945

Тигр
Коллеги, ну очень редкое ружье, и каждому из нас хотелось бы стрельнуть и него! Игорю уважение за хобби, и то что у человека есть такой девайс. Думаю что многие из нас хотели бы иметь такое! Хотя-бы для собственного саморажения!
Дякую. Є відео відстрілу. Як загрузити?
 

Leodr

Снайпер
Ігорю навіть не знаю, ніколи цього не робив, може колеги підкажуть!
 

Leodr

Снайпер
Було б цікаво поглянути! Можна мені на вайбер чи вотсап. Мій номер у Вас зберігся?
 
Статус
Закрита.
Зверху