Стікери для набоїв

Статус
Закрита.

web2r

Мисливець
Отже, друзі, виявляється розробка макету для друку, а особливо для порізки плотером не така вже й швидка справа, тому зразки чорно-білих, 9-ти мм і 15-18 мм стікерів будуть не швидше понеділка. Хто замовив і оплатив чорно-білі або 9-ти мм прошу не турбуватися, Ваші замовлення будуть відправлені найпізніше у вівторок.
Завтра будуть відправлені тим, хто замовив і оплатив кольорові 10-ти мм. Особисто мені 10-ти мм дуже сподобалися тим, що вони повністю перекривають капсульне гніздо, чим забезпечується його додаткова герметизація. При декапсуляції стікер без проблем видаляється разом з капсулем.
Дякую першим клієнтам за замовлення, надіюся наша продукція Вам сподобається.
В планах багато цікавих ідей, надіюся спільними зусиллями зможемо налагодити випуск гідної української продукції для мисливців і фанатів зброї.
 
Останнє редагування:

Orugeynik

Мисливець
Можна заказать 10мм -7 пять листов, 3 - 2 листа и 1 -2 листа, 00 - 1 лист.
 

avdoninpav

Мисливець
Добрый вечер. Прошу принять заказ:
3 -ка белый фон - 2 листа
3 -ка черный фон - 2 листа
5 -ка белый фон - 3 листа
5 -ка черный фон - 3 листа
00 белый фон - 1 лист
00 черный фон - 1 лист
1 -ка белый фон - 1 лист
1-ка черный фон - 1 лист

Итого 14 листов. Диаметр 9мм. Спасибо
 

web2r

Мисливець
Друзі, прохання до всіх дублювати свої замовлення в пп.
 

web2r

Мисливець
Боюся, що ви недооцінююте нових менеджерів Укрпошти і доставка вийде таки дорожче. Уточніть, будь ласка, яка вийде ціна Укрпоштою, наприклад стандартне замовлення 10-15 аркушів. Дякую!
10 аркушів важать ~ 30 Гр, доставка Укрпоштою виходить 10 грн, 15 аркушів ~ 45+гр, доставка 15 грн
 

web2r

Мисливець
Потрошку розширюємо асортимент, 9-ти мм на білому фоні готові, завтра будуть на чорному і кольорові.
Сьогодні заінчили друкувати пробну партію 18-ти мм з силуетами звірі, завтра поїдуть до першого замовника.
Плануємо їх робити і в 15-ти мм.
IMG_20190603_210525-01.jpg
received_998836443840348.jpeg
 

Корнилов

Снайпер
Потрошку розширюємо асортимент, 9-ти мм на білому фоні готові, завтра будуть на чорному і кольорові.
Сьогодні заінчили друкувати пробну партію 18-ти мм з силуетами звірі, завтра поїдуть до першого замовника.
Плануємо їх робити і в 15-ти мм.
Переглянути вкладення 482731 Переглянути вкладення 482732
А фазан:(:(:(
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Потрошку розширюємо асортимент, 9-ти мм на білому фоні готові, завтра будуть на чорному і кольорові.
Сьогодні заінчили друкувати пробну партію 18-ти мм з силуетами звірі, завтра поїдуть до першого замовника.
Плануємо їх робити і в 15-ти мм.
Переглянути вкладення 482731 Переглянути вкладення 482732
Глухарь і Слон, думаю зайве в Україні, а так, ідея СУПЕР! Мені подобається!
Можна написати номер дробі біля малюнку птиці/тварини.
Наприклад стік з Зайцем і #3, потім теж Заєць но номер #2 іде, потім #1 і так на кожному стіку свій номер. Людина замовляє стікі з малюнками, а при замовленні уже каже який їй треба номер на стік (або бере без номера). Думаю ідея не погана буде.
 
Останнє редагування:

web2r

Мисливець
Глухарь і Слон, думаю зайве в Україні, а так, ідея СУПЕР! Мені подобається!
Можна написати номер дробі біля малюнку птиці/тварини.
Наприклад стік з Зайцем і #3, потім теж Заєць но номер #2 іде, потім #1 і так на кожному стіку свій номер. Людина замовляє стікі з малюнками, а при замовленні уже каже який їй треба номер на стік (або бере без номера). Думаю ідея не погана буде.
Замовник сказав, що слона поклеїть на кулю Ш-Ш :D
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Замовник сказав, що слона поклеїть на кулю Ш-Ш :D
Дебело так:D:cool:

Спробуйте добавити Куріпку і Перепела.
П.С. На індивідуальне замовлення можна зробити "пляшку" і "тарілку", за закритті будуть використовувати:rolleyes:
 
Вітаю!
Закінчився вівторок.
Цікаво було б глянути на нові зразки, які ви обіцяли розмістити.
Як то стікери діаметром 9 мм, 15 мм та чорно-білі.
Чекаємо!
І фото краще з поклеєними на набої стікерами. Та й просто готові листки теж добре.
 

web2r

Мисливець
чорно-білі і 9-ти мм фото завтра, 15-ти мм поки що не готові
 

web2r

Мисливець
Отже, поки що такі фото
IMG_20190605_193327~01.jpg
IMG_20190605_193500~01.jpg

Дані стікери є 10-ти і 9-ти мм, номера від 4/0 до 11, якщо кольорові, то кожен номер на фоні іншого кольору, на білому фоні тільки чорний шрифт.
Також до Вашої уваги пропонуються варіанти 18-ти і 15-ти мм стікерів із силуетами звірів та птахів.
received_2449098665347364.jpeg

Прошу висловити свою думку з приводу даних макетів. Номер дробу вирішили не добавляти, бо за рахунок зменшення зображення зменшиться інформативність.
На аркуші 18- ти мм поміщається 36, 15-ти мм - 49. Ціна за аркуш 10 грн
 

Fedot

Мисливець
Резерв на 1 аркуш -6, 1 аркуш -5, 1аркуш -3, 1 аркуш- 1, 1 аркуш- 00, 1 аркуш -000, 1 аркуш 0000;
 
Статус
Закрита.
Зверху