Полювання на голуба

Fonex

Снайпер
Конотоп.Хороший город.Значит проезжали мимо моего тестя с тещей прям под домом.Трасса Конотоп-Ромны,есть где поохотится...
Да, хороший городок и места, правда красивые, прям на любом отрезке трассы - выходи и охоться будь то голубь или утка...(естественно в сезон и при наличии всех необходимых документов;))
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Добрий вечір, трошки не по темі.
Вчора друг із села вивозив у вечері мусор і зустрів лисичку яка несла повний рот ось таких ципляток... можливо хтось впізнає що це за зипики.
Як на мене то схожі на фазанячі.
F34E09EF-2C0E-4BE1-8D56-6DD29C3C85D1.jpeg
4EC6F1A4-DE0F-402B-9858-6532C9915441.jpeg
Двох загубила.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добрий вечір, трошки не по темі.
Вчора друг із села вивозив у вечері мусор і зустрів лисичку яка несла повний рот ось таких ципляток... можливо хтось впізнає що це за зипики.
Як на мене то схожі на фазанячі. Переглянути вкладення 472365 Переглянути вкладення 472366 Двох загубила.
Ну, лисичка тоже хочет кушать! и Деток кормить! Такова судьба!..
А друг у вас хороший: мусор возит на рельеф местности?
Кстати, это, по-моему, не фазаньи птенцы: они выводковые, а эти, скорее, птенцовые.
 

Андрю F

Мисливець
Добрий вечір, трошки не по темі.
Вчора друг із села вивозив у вечері мусор і зустрів лисичку яка несла повний рот ось таких ципляток... можливо хтось впізнає що це за зипики.
Як на мене то схожі на фазанячі. Переглянути вкладення 472365 Переглянути вкладення 472366 Двох загубила.
На сову схожі
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ну, лисичка тоже хочет кушать! и Деток кормить! Такова судьба!..
А друг у вас хороший: мусор возит на рельеф местности?
Кстати, это, по-моему, не фазаньи птенцы: они выводковые, а эти, скорее, птенцовые.
Та мусор він віз на смітник (провалля) який вже давно сільська рада виділила для жителів села. Я і сам туди вожу.
Чого написав... просто це все проходило не далеко від дому моїх батьків а двору кожного дня крутиться фазан (півень) курку вже не видно мабуть на яйцях. От я і запереживав за їхню малечу.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Дякую всім за розслідування в даній ситуації.
Ну що це не фазанята вже якось на душі полегшало.
 

Fonex

Снайпер
А другие не жаль??? Сейчас Гринпис проснется:eek::D
Всех - жаль, но это природа и естественные вещи, будь то фазаны или совы...А Гринпис... - пусть лучше ГринПИСЫ поля не жгут весной и не мусорят после себя в лесах и на реках, а не кричат на каждом углу: "Охотники-душегубы"!!!
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А другие не жаль??? Сейчас Гринпис проснется:eek::D
Ну вже як така п’янка пішла то я вам відповім...
Як би мені було жалко хижих птахів то я їм робив би кормушки ходив би на м’ясокомбінат брав би різні відходи і сипав в кормушки.... але мені їх не жалко...
Мені жалко тих птахів яких ні хто не пожаліє, ні людина яка блядь спалила 20га очерету з берегом, ні хижі птахи які цілими днями кружляють над їніми гніздами, ні лиси які чистять їм гнізда, ітд.
Знайомий мисливець гуляв біля не великого ставка де недавно спалили очерет, так каже що підняв качку яка була на гнізді а гніздо і яйця обгоріли (яйця чорні) це я так... про як ви кажете Грінпіс...
 
Всех - жаль, но это природа и естественные вещи, будь то фазаны или совы...А Гринпис... - пусть лучше ГринПИСЫ поля не жгут весной и не мусорят после себя в лесах и на реках, а не кричат на каждом углу: "Охотники-душегубы"!!!
Охотники душегубы это легче всего кричать темболее бездельникам.
Я вот знаю такой новый прием фермеров. Значит есть такая система капельного орашения и она изготовлена из пластика и зайцы ее грызут, так что бы ее неремонтировать постоянно то фермеры разкладывают отравленную приманку для зайцев и все нормально зайцы дохнут и никто ничего неорет.
 

Fonex

Снайпер
Охотники душегубы это легче всего кричать темболее бездельникам.
Я вот знаю такой новый прием фермеров. Значит есть такая система капельного орашения и она изготовлена из пластика и зайцы ее грызут, так что бы ее неремонтировать постоянно то фермеры разкладывают отравленную приманку для зайцев и все нормально зайцы дохнут и никто ничего неорет.
Отож, к сожалению...:(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зверху