Прикупив першу рушницю їж 58

Гола голісінька можливо у когось є все що потрібно для проведення ТО 16 калібру чи заготовки патронів буду вдячний
 

Халтурщик

Мисливець
Просто я собі все сам купував - крім першої рушниці яку передав мені тесть але грошей на оформлення - не було і де ви думаєте я їх взяв- мені позичили .Але я ж їх віддав. Так можна людині допомогти тим що у вас лежить без діла а не принижувати.Не маєте чим допомогти - то " проходите мимо"А Володимир правильно сказав- що час на місці не стоїть.Прийде час і він комусь допоможе.
 

Халтурщик

Мисливець
Кидай куди відсилати.1 Упс самокльоп-був придбаний тут на форумі- не прижився.2відерце пиж войлок 12 кал. в латунь 16 кал.3 гільза латунь 15 шт.4 декапсулятор латунь - під молоток.5 екстрактом ручний з калібровкою.6 кулелійка підкаліберна - ковпачкова куля- стає в контейнер.єдине - що була загублена пружина від капсулятора- ставиться ос сюди - фото.
 

Вкладення

Халтурщик

Мисливець
Все відправив.В той же день Володимир мені на телефон скинув 100грн.- хоча я його ні про що не просив. Так що не всі попрошайки - людина чим змогла віддячила.Просто на початку не всі мають кошти що відповідають бажанням та захопленням.
 

кесарь

Мисливець
Соглашусь с Халтурщиком. Вы абсолютно правы. Всякое в жизни бывает. Многие так начинали быть охотником и старшие друзья помогали своими излишками, а потом те кому помогали - помогали сами новичкам. Ни чего в этом зазорного нет, в этом залог охотничьего братства, а мажорство ни когда не приветствовалось в нормальных коллективах. Это прекрасно, что есть еще охотники, как Халтурщик, соблюдающие старые традиции.
 
Зверху