Retay Masai Mara

yura.chip

Новачок
Добрий день!
Сьогодні теж зустрів дану зброю в магазині. Продавець розхвалював та розхвалював. Ціна - якість на відмінно. З його слів наразі бренд успішно ввійшов на американський ринок. Мені сподобалась, але от чи готовий її придбати - наврядчи. Душа білше лежить до Ata Arms Neo.
 

Kapitan

Снайпер
Добрий день!
Сьогодні теж зустрів дану зброю в магазині. Продавець розхвалював та розхвалював. Ціна - якість на відмінно. З його слів наразі бренд успішно ввійшов на американський ринок. Мені сподобалась, але от чи готовий її придбати - наврядчи. Душа білше лежить до Ata Arms Neo.
Зрозуміло що душа буде дивитись в бік NEO, як мінімум на 200 баксів дорожча. Я теж літом вертів їх в руках, і NEO і RETAY. А взяв ARMSAN FENOMA, і ні грама не жалію.
 

Turop

Новачок
Подскажите пожалуйста. Retay Masai Mara может стрелять калиберной/ подкалиберной пулей? Или нужен дополнительный ствол?
 

Барс78

Мисливець
Подскажите пожалуйста. Retay Masai Mara может стрелять калиберной/ подкалиберной пулей? Или нужен дополнительный ствол?
А почему не может?:) это такое же гладкоствольное ружье как и все остальные ружья, выполняет те же функций. МОЖЕТ.:cool:
 
  • Like
Reactions: crp

Varjag229

Слідопит
Сьогодні спілкувався з власником такої рушниці, придбаної 2 роки тому. Зараз настріл близько 1000 пострілів наважками шроту 28-32 грами.
Два тижні тому у нього пішла тріщина близько 1 см (видно з обох сторін по товщині) по одному з двох бойових упорів (правому) - показав мені фотографії на телефоні.
Замовив нову деталь (2000 грн.) Полює з двустволкою. Схоже, - порошкова металургія, хоча рушниця, як на турка - не дешева (брав за 23 тис. грн.).
П.С. Вважаю, що повезло, що упор не зламався і не дав у голову.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...пішла тріщина близько 1 см (видно з обох сторін по товщині) по одному з двох бойових упорів (правому) - показав мені фотографії на телефоні...
Ви його спитайте,після чого пішла тріщіна.Фото будь ласка у студію!
 
  • Like
Reactions: crp

Varjag229

Слідопит
Вам вирішувати, вірити, чи ні. Мені фотографії лічини затвора з двох ракурсів (спереду та ззаду) показав на телефоні власник рушниці.
Теж казав, що можна було гратись по гарантії, але треба відправляти на експертизу рушницю і тратити час в кінці сезону. Йому дешевше і швидше за свої гроші купити нову деталь.
У мене цих фотографій немає. А турка - після побаченого найближчі роки не буде.
П.С. Магнумами він взагалі не стріляє.
 
  • Haha
Reactions: crp

kef

Зброяр
Тут вже один "турок" був на обговоренні ,якщо не помиляюсь з тріснотою коробкою.
 

Fonex

Снайпер
Та шо хочте може бути не тільки у турків, а і у італійців і інших...Це ж не масове явище на Масаі Мара, а одинокий випадок...Питання в іншому - сервіс наших ормагів...Нещодавно бачив Фаусти Прогрес з тріщиною коробки...Я не вигороджую турків, а намагаюся бути об'єктивним!З повагою
 

kef

Зброяр
Коли купляєте стару або перевірену фірму "модель"десятками років і більше рушницю -все зрозуміло.А тут дещо інша ситуація.(лотарея).
 

Varjag229

Слідопит
  • Like
Reactions: crp

Dusk Hunter

Мисливець
Зі старими перевіреними теж бувають аварії, правда, як правило, через неякісний патрон, як з цією "Бенеллі":
https://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-benelli-duca-di-montefeltro-после-аварии-ствол-запчасти.87472/
Маю підозру що Вашому другу відмовили у заміні личинки по гарантії через "неякісний патрон"!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці! Нагадую,ми обговорюємо Retay Masai Mara,а не Бенелі! Дотримуємося гілки!
 
  • Like
Reactions: crp
Зверху