Порох С7 , кто пользовал?

Vov-1

Зброяр
Кажется, вроде маловато пороха, как для 206S
Тогда "до кучи", что бы не бегать по темам - а на АО каким рецептом под Лиман в районе 28 - 30 грамм пользуетесь? Или слишком легкая пуля?
Не пробовали Ш-Ш подкалиберную в варианте 20 калибр пуля в контейнере "Рысь"? Там так же около 27,5-28 грамм пуля с шурупом выходит.
И если да - какой рецепт?
Шш в ,,рисі" я стріляв...В темі нобель є фото...1,8Ао на 686 капс.....
 

Vov-1

Зброяр
Кажется, вроде маловато пороха, как для 206S
Тогда "до кучи", что бы не бегать по темам - а на АО каким рецептом под Лиман в районе 28 - 30 грамм пользуетесь? Или слишком легкая пуля?
Не пробовали Ш-Ш подкалиберную в варианте 20 калибр пуля в контейнере "Рысь"? Там так же около 27,5-28 грамм пуля с шурупом выходит.
И если да - какой рецепт?
На 206s. стріляв ,,булаву" там 30 +- грамм.Давав1,65*686...На1,7 розкидало...
 

pashamykytyn

Мисливець
спорядив 1,58*32 686 п/к дания дріб від Сергія №1 зірка без докрутки. Вчора стріляв зайцяна 30 метрах угонно боковий по діагоналі з першого перевенувся і не рухався.звуження чок. При розбиранні зайця попадань дуже багато майже все на виліт.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
І я відстрілював набої з ТОЗ-34 на С7.
Рецепт, точно як в Арсенія (686, 1,58/32) тільки в новій гільзі Нобель, Рівненський обтюратор, пробка і Рівненський контейнер (Стаканчик), зірочка + докрутка.
Набій досить непоганий, різкий, правда трішки "б'ється" (мабуть із-за того, що рушниця легка 3.120) на морозі -5/-7 стріляє тільки так, зайчика ще не брав ними, а от бродячі, падали тільки так..
 

Vov-1

Зброяр
І я відстрілював набої з ТОЗ-34 на С7.
Рецепт, точно як в Арсенія (686, 1,58/32) тільки в новій гільзі Нобель, Рівненський обтюратор, пробка і Рівненський контейнер (Стаканчик), зірочка + докрутка.
Набій досить непоганий, різкий, правда трішки "б'ється" (мабуть із-за того, що рушниця легка 3.120) на морозі -5/-7 стріляє тільки так, зайчика ще не брав ними, а от бродячі, падали тільки так..
Мені здається,,не догрузили" Пробуйте 1,6*33*686 або 1,55*32*688...1,55*688стріляв на діані,супер...
 

huntumy

Зброяр
Набій досить непоганий, різкий, правда трішки "б'ється" (
Відчуття віддачі у кожного своє.
На пробці віддіча така і буде. Краще 1,55/32 з 688. Порох по другому веде себе з цим капсулем.
На п/а для зими сипав 1,62/32 688. Віддача менша ніж 206S 1,75/32. А на морозі її зовсім не відчуваєш.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Відчуття віддачі у кожного своє.
На пробці віддіча така і буде.
Згоден з Вами і кожен по різному сприймає. Хотя я стріляв з ТОЗ-34 (і ИЖ-12) набоями РІО-100 (36 грам) дак якось там м'якіша віддача, чим на нобелі, тільки стволи сильніше підкидало. Хоча я помітив, що всі пороха Нобель вони "різкіші", зліші.
Тобто я зрозумів так, якщо спорядити два індетичні набої тільки один на пробці а другий на п/к то на пробці і віддача більша і тиск в стволі?
На п/а для зими сипав 1,62/32 688. Віддача менша ніж 206S 1,75/32. А на морозі її зовсім не відчуваєш.
Ну це зрозуміло, в п/а частину віддачи бере на себе відкат затвора при пострілі, по тому затвор зм'якшує. А в переломці все в плече))
 

Vov-1

Зброяр
Ну це зрозуміло, в п/а частину віддачи бере на себе відкат затвора при пострілі, по тому затвор зм'якшує. А в переломці все в плече))
Не скажіть...Стріляв свої набої з хатсана,таргета,мц...Що кінь,копитом...Чи то я звик до іжика,чи то гумовий амортизатор так діє...;):):oops::):):)
 

huntumy

Зброяр
Пока башери пелагри не подтвердит рановато утверждать, что они свои патроны снаряжают на С7.
 

Peresvetk

Слідопит
Дядьки, уже взрослые люди, давайте оперировать цифрами в системе сиси. ))
Рулетка дорого? Вы же на отстреле по мишене, а не по летящей дичи...
 

Vov-1

Зброяр
Дядьки, уже взрослые люди, давайте оперировать цифрами в системе сиси. ))
Рулетка дорого? Вы же на отстреле по мишене, а не по летящей дичи...
Я дав інформацію для роздумів...Маєте час,і натхнення,перестріляйте під рулетку...:)Буду на тому місці,візьму рулетку в рюкзак;)
 

huntumy

Зброяр
Можно шаги делать метровые независимо от роста. Рулетка больше показывает как правило на пару метров.
 
Зверху