Дробокатка из огнетушителя

Leodr

Снайпер
Двигатель 1500 оборотов, где то 400вт, и стоит конденсатор на 20микрофарат.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Двигатель 1500 оборотов, где то 400вт, и стоит конденсатор на 20микрофарат.
Дякую буду щось пробувати покращювати. Вся проблема в тому що в мене двигун на багато швидший. Дрiб викатуе в шар але дуже його рве i стирае. Потрiбно зменшувати оберти.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Это мой ролик,про дробокат с 4 мин 15 сек,хотите смотрите с начала про литьё дроби.Может что то подчерпнёте для себя.
Гарне вiдео,ви правильно сказали "хай на продажу вилизують" а для себе кожен сам вирiшуе якiсть. Дякую.
 

Leodr

Снайпер
Видел я это видео на ютубе! И про каплю масла вспомнил. Да и для себя можно же сделать и красиво.!
 

Олег Грабарский

Мисливець
Видел я это видео на ютубе! И про каплю масла вспомнил. Да и для себя можно же сделать и красиво.!
Гарну можна зробити це так але ми з товаришами не перебираем сильно. На круглий стенд сипем все пiдряд а для полюваня купив 150 патронiв i на сезон вистачае. Про масло в дрiб цiкава iдея ще не перевiряв.
 

Leodr

Снайпер
Я проверял, капля масла при обкатке с графитом получилось красиво как на видео. Я на стенде не стреляю, но 150 патронов на сезон для меня сейчас это очень мало, только на перепела столько ушло! Дробь покупал, на следующий сезон буду делать сам, вот почему и сделал дробокатку. А также делаю дроболейку, по типу Мастершот.
 

NVitaliyI

Новачок
Всiм дякую буду мiняти двигуна на меньш швидкiсного.
Я так себе думаю что нужно поставить регулятор оборотов и тогда можно будет поиграться,люди же обкатывают в бетономешалке,там за раз можно поставить ведро дроби.
 

филиппыч

Новачок
У меня дробокатка на двигателе со старой стиральной машины "рига" с пусковым реле и таймером. Чаши с двухлитрового углекислотного огнетушителя. В зависимости от твердости дроби таймер отрабатывает полный цикл два ато и три раза. Потом щепотку графита на несколько секунд. Там даже звук меняется, становится тише пока графитируется дробь. А вообще тонкостей много. За раз выходит около килограма дроби. Не много, но зато хорошего качества. Как то так.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Я проверял, капля масла при обкатке с графитом получилось красиво как на видео. Я на стенде не стреляю, но 150 патронов на сезон для меня сейчас это очень мало, только на перепела столько ушло! Дробь покупал, на следующий сезон буду делать сам, вот почему и сделал дробокатку. А также делаю дроболейку, по типу Мастершот.
В нас з дичиною "напряг" за сизон максимум 200 патронiв. А стенд так щоб небуло скушно але в мiсяць патронiв 100 кожен випускае економiя для семи чоловiк нормальна щоб не купляти спортивнi
 

Leodr

Снайпер
Ну в основном так и делают, из движков от машинок, а так у кого что найдется!
 

agentkolya

Мисливець
Доброго вечора шановні форумчани! Олеже, Вам залишилося ще трошки і будете отримувати задоволення від проробленої роботи. Звичайно будь який труд викликає повагу, але потрібно допрацювати. Не пожалкуйте часу і коштів щоб розрахуватися за токарну обробку і проточіть чаши зсередини, стінку можна лишити зовсім тонку. Поясню чому - зараз Ви маєте у більшій чи меншій міри дисбаланс нижньої чаши, це балон викокого тиску і він різностінний, та ще й 3000 обертів! Верхну чашу можна було б не проточувати, але тоді утвориться сходинка, у яку буде вдарятися дріб, тому проточити обидві, шоб у місці поєдання рухомої і нерухомої чаш дробинка "злітала" догори без перешкоди. Двигун також потрібно 1500 обертів, бо 3000 - це забагато. Працює дуже просто - коли дріб набирає необхідної швидкості - центробіжна сила викидає її догори, там вона втрачає швидкісь, падає вниз і так по колу. Також вважаю, що внутрішня поверхня повинна бути гладенькою, бо зараз там дріб швидше "кується" ніж вкатується. З повагою.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Доброго вечора шановні форумчани! Олеже, Вам залишилося ще трошки і будете отримувати задоволення від проробленої роботи. Звичайно будь який труд викликає повагу, але потрібно допрацювати. Не пожалкуйте часу і коштів щоб розрахуватися за токарну обробку і проточіть чаши зсередини, стінку можна лишити зовсім тонку. Поясню чому - зараз Ви маєте у більшій чи меншій міри дисбаланс нижньої чаши, це балон викокого тиску і він різностінний, та ще й 3000 обертів! Верхну чашу можна було б не проточувати, але тоді утвориться сходинка, у яку буде вдарятися дріб, тому проточити обидві, шоб у місці поєдання рухомої і нерухомої чаш дробинка "злітала" догори без перешкоди. Двигун також потрібно 1500 обертів, бо 3000 - це забагато. Працює дуже просто - коли дріб набирає необхідної швидкості - центробіжна сила викидає її догори, там вона втрачає швидкісь, падає вниз і так по колу. Також вважаю, що внутрішня поверхня повинна бути гладенькою, бо зараз там дріб швидше "кується" ніж вкатується. З повагою.
Дякую за вiдгук по темi. Початок е а далi буду допрацьовувати. Як ви написали ще трошки i буду отримувати задоволеня. Я вже давно вiд полювання та спорядження отримую задоволеня. Поганий результат теж результат;) головне щоб жiнка частiше в гараж вiдпускала.
 

agentkolya

Мисливець
Будь ласка, надіюсь Вам буде користь! Порада з практики, сам зібрав та користуюся такою "шайтан машиною" багато років, двигун 180 ватт з пральної машинки. І повірте, що маєте не поганій результат, та 90% роботи вже виконано!
Є гарний анекдот, що робити, щоб жінка Вас сама відправляла, але може вийти так, що й самі вже не підете!:)
 

Олег Грабарский

Мисливець
Будь ласка, надіюсь Вам буде користь! Порада з практики, сам зібрав та користуюся такою "шайтан машиною" багато років, двигун 180 ватт з пральної машинки. І повірте, що маєте не поганій результат, та 90% роботи вже виконано!
Є гарний анекдот, що робити, щоб жінка Вас сама відправляла, але може вийти так, що й самі вже не підете!:)
Дякую за поради.
P.S. Анекдот супер.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Это мой ролик,про дробокат с 4 мин 15 сек,хотите смотрите с начала про литьё дроби.Может что то подчерпнёте для себя.
День добрый!
Вопрос ... масло обязательно ?????
Есть проблема, дробь выкатуется идеальная, но не могу пографитить....две первые загрузки получается,а потом опять черная....
Уже МОСХ сломал :confused::confused:. Что может быть????
АУ! ЛЮДИ, ПОДСКАЖИТЕ
 

Leodr

Снайпер
Добрый, масло дает блеск, вообще после нескольких обкаток, происходит ографичевание стенок дробокатки, поэтому надо чистить. Снимать слой графита, наждачной бумагой. И дальше будет также. ....
 

мр 153 12 76..

Снайпер
стенки чистые.....просто не графитит после первых двух обкаток...
 
Зверху