Дробь самолей.

Kapitan

Снайпер
Доброго дня,замовляв в Ігоря дріб(свинець з доплатою на готову дріб), сьогодні отримав замовлення.
Що хочеться сказати:по вазі замовлення,та по розмірах все супер.Продавець порядна та відповідальна людина,з якою приємно мати справу.Вам успіхів у вашій справі,та здоров'я.
З продавцем в якого буду брати великі номери дробу я оприділився ;)
Якщо що, то звертайтесь. Ні пуху.
 

Varjag229

Снайпер
Замовлення отримав.
Дякую!
Все як завжди - відмінно!
 

gar-ko

Новачок
Доброго дня! Замовляв і я у Ігоря дробь, 1,0,00. Що хочу сказати, спрацювали швидко, всім задоволений. Продавець порядний, рекомендую. Ігорь, здоров'я Вам та родині, успіхів! Дякую!
 

Адвокат1987

Мисливець
Товариш Капітан. А Скажіть будь ласка у Вас випадково немає можливості зробити Дріб-полукартеч 000000,
Короче кажучи від 5.5 до 5.7. Може у Вас Якось при пересійці 0000 є дробини гіганти :))) Просто на форумі тут появились контейнери цікаві, де можна попробувати спорядити по 7 картечин в ряд, але картечини треба такого діаметра + -, як я зазначив, думаю де її роздобути. Може чим допоможете :) За одне б ще якогось дробу чи картечі замовив би :)
 

sergo 771

Снайпер
Товариш Капітан. А Скажіть будь ласка у Вас випадково немає можливості зробити Дріб-полукартеч 000000,
Короче кажучи від 5.5 до 5.7. Може у Вас Якось при пересійці 0000 є дробини гіганти :))) Просто на форумі тут появились контейнери цікаві, де можна попробувати спорядити по 7 картечин в ряд, але картечини треба такого діаметра + -, як я зазначив, думаю де її роздобути. Може чим допоможете :) За одне б ще якогось дробу чи картечі замовив би :)
А где Вы видели такие контейнера ?Ссылочку ,если можно...Игорь сорри за флуд в твоей теме. Это типа АП ...:)
 

Адвокат1987

Мисливець
А где Вы видели такие контейнера ?Ссылочку ,если можно...Игорь сорри за флуд в твоей теме. Это типа АП ...:)
Ще зроблю один ап не по темі, просто щоб в Л.С. нефлудили, силка на тему
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Кулі-типу-Полєва-контейнера-16-12-калібрів.73361/
Але з Вас sergo 771 чуть-шо картечинок мені підігнати, якщо капітан не виручить :)
 

sergo 771

Снайпер
Дякую !У мене мало виходить такого діаметру картеч.То Ігор гуру в цій справі ....я більше по мілкотні...:D
 

Kapitan

Снайпер
Товариш Капітан. А Скажіть будь ласка у Вас випадково немає можливості зробити Дріб-полукартеч 000000,
Короче кажучи від 5.5 до 5.7. Може у Вас Якось при пересійці 0000 є дробини гіганти :))) Просто на форумі тут появились контейнери цікаві, де можна попробувати спорядити по 7 картечин в ряд, але картечини треба такого діаметра + -, як я зазначив, думаю де її роздобути. Може чим допоможете :) За одне б ще якогось дробу чи картечі замовив би :)
При виготовленні 5/0 буває відсіюються і 6/0 але дуже мало. А спеціально робити матрицю на такий розмір не має сенсу. Із налитих 10кг 5/0 за два місяці забрали чи правильно буде купили аж 6кг. То я думаю що 6/0 будуть "хапати" ще більше.
На протязі слідуюсого тижня якраз буду лити 3/0- 5/0, може щось і відсіється. Скільки Вам його треба?
 

Адвокат1987

Мисливець
По можливості взяв би з кілограм полукартечі 5.5, ну і кілограм 8мм, якщо є б ще з кілограм 4/0. Щоб в халасту посилку не ганяти :)
 

Лис74

Мисливець
Отримав і я своє замовлення, все чудово, дріб як і мені так і моїм колегам сподобалась ! Продавця рекомендую !!! Надіюсь на дальнійшу співпрацю. З повагою. Дякую.:)
 
Зверху