"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
обговоримо тут це поняття, щоб не гидити в темах по продажах. за одне вирішими як постуапати з порушниками Правил. також не забуваймо, що незареєстровані користувачі - гості, які бачать товар, а резервувати не можуть, тому можливий продаж по телефонному дзвінку... висловлюємось!!!
 

SERG75

Мисливець
обговоримо тут це поняття, щоб не гидити в темах по продажах. за одне вирішими як постуапати з порушниками Правил. також не забуваймо, що незареєстровані користувачі - гості, які бачать товар, а резервувати не можуть, тому можливий продаж по телефонному дзвінку... висловлюємось!!!
..а тему вже, мабуть треба закривати. Рушниця ж продана.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ми прийшли на цей ресурс і погодились з його правилами. Думаю це і є відповідь на питання.
погоджуюсь, але не всі в цьому житті досконале, т.я. і деякі пункти правил. тому висловлюватись треба в таких темах як опитування. тему Сергія Оптімума про обговорення цін помниш - цікаві теми підіймались!!!
 

tyrist 1945

Тигр
погоджуюсь, але не всі в цьому житті досконале, т.я. і деякі пункти правил. тому висловлюватись треба в таких темах як опитування. тему Сергія Оптімума про обговорення цін помниш - цікаві темі підіймались!!!
Досконалості досяг лиш Христос. Нам не досягти:D
 

CheshireCat

Мисливець
Правила-то правилами, але є реалії життя.
Правила ресурсу не розповсюджуються за межами цього ресурсу.

Резерв тут мав би сенс, якщо б товар продавався тільки тут.
Але ж він продається одразу на кількох ресурсах.
Тут напишуть "резерв" о 15:00, а власник вирішить продати тому, хто зателефонує о 17:00 взагалі невідомо звідки і назве прийнятну для обох ціну.

Це дуже делікатне питання.
Якщо хтось хоче покращити систему, треба це обговорювати. Є нюанси.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
чого ти так - хмари в наших руках, а Адмін та Модератори набагато ближче, ніж обранці у верхах, тому є сенс подискутувати. взагалі-то я за Резерв. але і за дотримання його дотримання обома учасниками торгу
 

tyrist 1945

Тигр
чого ти так - хмари в наших руках, а Адмін та Модератори набагато ближче, ніж обранці у верхах, тому є сенс подискутувати. взагалі-то я за Резерв. але і за дотримання його дотримання обома учасниками торгу
Ти ж памятаєш тему продажу іж 54. Мені давали більше на 70 дол. по телефону. Рушницю забрав резервіст.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тут напишуть "резерв" о 15:00
власник має підтвердити.
власник вирішить продати тому, хто зателефонує о 17:00 взагалі невідомо звідки і назве прийнятну для обох ціну
власник повинен відписатись про продажу, або повідомити про можливість продажу на інших ресурсах. якщо підтвердив - протримай 12 годин (як правило то нічні часи), тому особливої ролі не зіграють
 

SERG75

Мисливець
Шановні, ще раз перерошую, але все ж таки хочу почути, ЧОМУ ЗРАЗУ не зателефонувати продавцеві і не
домовитись на смотрини?
 
Зверху