Benelli Raffaello Crio 20 ga

Статус
Закрита.

Sergik

Слідопит
У звязку з покупкою нової рушниці, продам Benelli Raffaello Crio 20 калібру. Рушниця 2007 року, я другий власник, стан на тверду четвірку, настріл не великий (мій близько 250 патронів), загальний думаю не більше 1000. В комплекті: кейс, ключ, бутилка фірмового мастила, прокладки для зміни пітча, змінні звуження циліндр, циліндр з напором, получок + два кікса раструб і циліндр. Довжина ствола 66 см., вага 2,600 г. Ціна еквівалент 2300 у.є. торг, 0979354919 Олександр.
 

Вкладення

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Вот она МЕЧТА ЛЯГАШАТНИКА с 66-м стволом и весом -пушинкой!
20-й калибр, КИКСы в комплекте да ещё и продажа с торгом )))
Умеете Вы Александр с утра вместо кофе, людей взбодрить!
Удачной Вам Sergik продажи!
С ув!
 

Franchi

Мисливець
Шо опять? Саня що ти надумав на цей раз?
 

Sergik

Слідопит
Шо опять? Саня що ти надумав на цей раз?
З 20-им калібром полюю 4 сезони, не буду нічого доказувати, однак для себе зясував, якщо вмієш стріляти то 20-ка нічим не уступає 12-му. Ключові слова вмієш стріляти. Не хочу щоб син розчаровувася в майбутньому і сидів лише біля ноута, тому було прийнято рішення купити легку рушницю в більшому калібрі - Beretta Ultralight Deluxe. Вона і є основною причиною продажі Рафаелло.
 

Вкладення

romeo1807

Слідопит
Можно у вас масло купитьфирменное?ато что то у меня на бенкльке иногда затвор плохо скользит хочу попробовать смазать
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
З 20-им калібром полюю 4 сезони, не буду нічого доказувати, однак для себе зясував, якщо вмієш стріляти то 20-ка нічим не уступає 12-му.
я бы сказал, что она его превосходит...
 

Sergik

Слідопит
Олександр не ломайте стериотипы Форума! Тут люди по 5 - 20 гривен скидывают для поднятия темы ;)
А Вы сразу 50 у.е. ( 1390 гр ) да ещё с таким курсом )))):)
Люди дзвонять, торгуються пропонують від 1500 до 2000, я всім відповідаю що ціну складе попит. Хтось на 2000 розраховує, а інший 2150 не пожалкує, який смисл по 10 грн. скидати? Щоб три роки продавати!
 

пингвин73

Мисливець
Люди дзвонять, торгуються пропонують від 1500 до 2000, я всім відповідаю що ціну складе попит. Хтось на 2000 розраховує, а інший 2150 не пожалкує, який смисл по 10 грн. скидати? Щоб три роки продавати!
И что вы за 2000 не отдали??? Не понимаю!
 

Sergik

Слідопит
Не верю ! давали 1500 максимум!
Від того вірите Ви чи ні, мені не холодно і не жарко. А чому не віддав за 2000, тому що, ще не готовий. Повторюсь ціну сформує ПОПИТ, можливо прийдеться і за 2000 віддати, час все покаже.
 
Статус
Закрита.
Зверху